Vykdomas priėmimas į bendrojo ugdymo klases

Mokinių ir tėvelių dėmesiui

nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. kviečiame mokytis
į 9 ir 10 klases (I ir II gimnazijos klases).

 

Suaugusiųjų vidurinis ugdymas

nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. kviečiame mokytis
į 11 ir 12 klases (III ir IV gimnazijos klases)
pagal suaugusiųjų vidurinio ugdymo programą.


Prašymus galima teikti el. paštu: priemimas@mazeikiupm.lt

Smulkesnė informacija tel. 8443 20483

Prašymų formas rasite čia

   

Informacija dėl mokymo proceso
organizavimo nuotoliniu būdu

   

Kompetencijų vertinimas karantino laikotarpiu

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija parengė mokinių įgytų kompetencijų vertinimo pakeitimus karantino laikotarpiu.

Plačiau skaitykite čia.

   

   

Projektas „Pasitikėk savimi“

Telšių teritorinė darbo birža dalyvauja Europos socialinio fondo finansuojamame projekte „Pasitikėk savimi“ (projekto kodas VP1 -1.2-SADM-05-V-02-001). Projektas skirtas 16 - 25 metų jaunuoliams, nedirbantiems, nesimokantiems ir nedalyvaujantiems aktyvioje darbo rinkoje.

Projekto veiklai vadovavo su jaunimu dirbanti koordinatorė Romutė Jarmalavičienė. Projekto nauja veikla „Susipažink su profesija“ buvo siekiama padėti jaunuoliams efektyviau spręsti profesijos pasirinkimo problemas, kryptingai susipažindinti su perspektyviomis profesijomis bei darbo pasiūla. Užsiėmimai vyko Mažeikių politechnikos mokykloje. Iš mūsų mokykloje ruošiamų profesijų jaunuoliai panoro plačiau susipažinti su interjero apipavidalintojo, suvirintojo ir sekretoriaus profesijomis. Visą savaitę buvo organizuotos veiklos, skirtos  supažindinti jaunuolius su juos dominančiomis profesijomis.  

Pirmąją susitikimo dieną jaunuoliai buvo supažindinti, kaip minėtos profesijos tenkina vietos darbo rinkos poreikius. Pristatytos mokymo įstaigos, siūlomos profesinio mokymo programos, pateikti reikalavimai būsimiems mokiniams bei aptartos įsidarbinimo galimybės, baigus šias programas.

Kitą dieną dalyviai pasidalino į 3 grupes. Užsiėmimų metu buvo detaliau pristatytos trys profesijos. Mokymus vedė profesijos mokytojai Tatjana Kinčinienė, Asta Rimkienė, Dalia Griciuvienė.

Trečiąją dieną vyko „Paklausių profesijų praktika“. Buvo ugdomi jaunuolių gebėjimai taikyti įgytas teorines žinias praktiškai. Profesijos mokytojai Asta Rimkienė, Romas Špokauskas, Dalia Griciuvienė įdėjo nemažai laiko ir pastangų ruošdami jaunuoliams užduotis, stengdamiesi sudominti profesijomis. Tą dieną ugdytiniai turėjo galimybę pabendrauti su  psichologėmis Lijana Bernotiene ir Diana Erteniene. Individualių konsultacijų tikslas - identifikuoti kiekvieno projekto dalyvio profesinį kryptingumą. Jaunuoliai buvo suintriguoti gautais rezultatais.

Ketvirtąją dieną dalyviai susitiko su darbdaviais ir sužinojo, kokius reikalavimus darbdaviai kelia būsimiems darbuotojams. Besidominčius interjero apipavidalintojo specialybe, jaunatviškas ir energingas UAB „Versona“ kolektyvas ir jų vadovas Tomas Vertelis leido išbandyti reklamos gamybą, panašią veiklą jaunuoliams pasiūlė TŪB „Meškinas“ savininkas V. Mačernis. Viekšnių gimnazijos kolektyvas ir Viekšnių seniūnija geranoriškai priglaudė ir įdarbino būsimąsias sekretores. UAB „Elmagos“ kolektyve jaunuolius priėmė  Kęstutis Kvinklys. Jis  pristatė įmonės produkciją ir gamybos procesą.

Paskutinę susitikimo dieną buvo apibendrinta projekto dalyvių veikla: pažintis su profesijomis, įgytos žinios ir atitinkami gebėjimai. Įgytą patirtį patvirtino pažymėjimai, kuriuos įteikė statybos profesinio mokymo skyriaus vedėjas Dangiras Gurauskas.  Jaunuoliai už dėmesį dėkojo politechnikos mokyklos karjeros koordinatorei Vilma Šiaulienei.

Vilma Šiaulienė, karjeros koordinatorė

 

stop view Info
/
   preview
   Album
   Photo
   Date
   Dimensions
   Filename
   File size
   Camera
   Focal length
   Exposure
   F Number
   ISO
   Make
   Flash
   Views
   Comments
   ozio_gallery_fuerte
   Ozio Gallery made with ❤ by turismo.eu/fuerteventura

      

   Patyčių dėžutė  

      

   Savu keliu  

      

   Virtuali mokymo aplinka  

   moodle tumb

      

   Informacija dėl koronaviruso  

      

   Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

      

      

      
      

   Mus remia

                   

      

   Partneriai

   europass banneris versliniku asociacijanecmrstinklas

   msc    PPR nario zenkliukas ltstatybunaujienos

    

      
   © Mažeikių politechnikos mokykla