Vykdomas priėmimas į bendrojo ugdymo klases

Mokinių ir tėvelių dėmesiui

nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. kviečiame mokytis
į 9 ir 10 klases (I ir II gimnazijos klases).

 

Suaugusiųjų vidurinis ugdymas

nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. kviečiame mokytis
į 11 ir 12 klases (III ir IV gimnazijos klases)
pagal suaugusiųjų vidurinio ugdymo programą.


Prašymus galima teikti el. paštu: priemimas@mazeikiupm.lt

Smulkesnė informacija tel. 8443 20483

Prašymų formas rasite čia

   

Informacija dėl mokymo proceso
organizavimo nuotoliniu būdu

   

DĖMESIO!

Konkursas Mažeikių politechnikos mokyklos
Viekšnių skyriaus vedėjo pareigoms užimti
vyks 2020 m. liepos 14 d. 10 val. 
mokyklos nuotolinio mokymo klasėje (D-203 kab.).

   

   

Mokinių edukacinė išvyka į Vilnių

Mūsų mokyklos mokiniai buvo išvykę į Vilnių, kur aplankė Lietuvos Respublikos Seimą ir „Swedbank“ centrinę būstinę. Juos lydėjo ekonomikos mokytoja Erika Pusvaškė, profesijos mokytojos Vilma Ramanauskienė ir Bronislava Butnoriutė. Kartu vyko ir mokiniai iš Viekšnių skyriaus su profesijos mokytojomis Danute Barakauskiene ir Adolfina Grušiene.

Seime Ryšių su visuomene skyriaus darbuotoja ir mažeikiškio Seimo nario  Kęstučio Bartkevičiaus padėjėja Ingrida Tamulevičiūtė pravedė ekskursiją. Mokiniai susipažino su Lietuvos valstybės valdymo sistema, parlamento veikla, įstatymų leidybos procedūra, institucijos struktūra,  piliečių galimybėmis dalyvauti teisės aktų leidyboje. Pasivaikščiojo Seimo koridoriais, aplankė Lietuvos Tarybos, popiežiaus  Jono Pauliaus II, Spaudos konferencijų, Konstitucijos, Kovo 11-osios sales, mūsų miesto Seimo nario kabinetą, sulaukė atsakymų į klausimus. Mokiniai galėjo pasėdėti garsių politikų vietose. Ekskursijos pabaigoje buvo pakviesti pasivaišinti karštais kibinais ir saldainiais.

Vėliau mokiniai vyko į „Swedbank“ centrinę būstinę. „Swedbank“ administracinis pastatas – vienas ryškiausių moderniojo Vilniaus miesto centro objektų dešiniajame Neries krante. Centrinė banko būstinė, sujungusi net 9 banko padalinius, išsiskiria savo racionalumu ir architektūrine kokybe. Tai vienas šviesiausių modernios architektūros pavyzdžių visoje Lietuvoje. Ekskursijos metu banko administratorės Laura ir Agnė supažindino su pastato istorija, architektūra, čia įdiegtomis moderniomis technologijomis, papasakojo apie banko darbo specifiką. Iš šešiolikto banko aukšto mokiniai grožėjosi Vilniaus panorama, lankėsi kavinėje, auditorijoje, skaitykloje, muziejuje. Kaip pasakojo gidės, banko pastatas ir jo prieigos atviros sostinės gyventojams ir svečiams. Miestiečiai pamėgo daugiau nei 4 500 kv. m ploto apželdintą terasą, nuo kurios atsiveria puikūs vaizdai į upės krantinę.

Mokiniai labai patenkinti šia edukacine išvyka. Daug pamatė, sužinojo, parsivežė ir  nuotraukų, ir įspūdžių. Įgytas žinias galės pritaikyti pamokose.

„Žvilgsnio“ korespondentė B. Butnoriutė

   

Savu keliu  

   

Patyčių dėžutė  

   

Virtuali mokymo aplinka  

moodle tumb

   

Informacija dėl koronaviruso  

   

Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

   

   

   
   

Mus remia

                

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrs

tinklasmsc   PPR nario zenkliukas ltstatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla