Gerb. Tėveliai,

Kviečiame visus 2019 m. lapkričio 14 d. 18 val. dalyvauti mokyklos tėvų susirinkime.


Darbotvarkė:
1. Mokyklos pristatymas Aktų salėje.
2. Susitikimai su grupių auklėtojais kabinetuose.
3. Konsultacijos su mokytojais jų kabinetuose.

L. e. direktoriaus pareigas Stasė Čupkovienė

   

Mokinių edukacinė išvyka į Vilnių

Mūsų mokyklos mokiniai buvo išvykę į Vilnių, kur aplankė Lietuvos Respublikos Seimą ir „Swedbank“ centrinę būstinę. Juos lydėjo ekonomikos mokytoja Erika Pusvaškė, profesijos mokytojos Vilma Ramanauskienė ir Bronislava Butnoriutė. Kartu vyko ir mokiniai iš Viekšnių skyriaus su profesijos mokytojomis Danute Barakauskiene ir Adolfina Grušiene.

Seime Ryšių su visuomene skyriaus darbuotoja ir mažeikiškio Seimo nario  Kęstučio Bartkevičiaus padėjėja Ingrida Tamulevičiūtė pravedė ekskursiją. Mokiniai susipažino su Lietuvos valstybės valdymo sistema, parlamento veikla, įstatymų leidybos procedūra, institucijos struktūra,  piliečių galimybėmis dalyvauti teisės aktų leidyboje. Pasivaikščiojo Seimo koridoriais, aplankė Lietuvos Tarybos, popiežiaus  Jono Pauliaus II, Spaudos konferencijų, Konstitucijos, Kovo 11-osios sales, mūsų miesto Seimo nario kabinetą, sulaukė atsakymų į klausimus. Mokiniai galėjo pasėdėti garsių politikų vietose. Ekskursijos pabaigoje buvo pakviesti pasivaišinti karštais kibinais ir saldainiais.

Vėliau mokiniai vyko į „Swedbank“ centrinę būstinę. „Swedbank“ administracinis pastatas – vienas ryškiausių moderniojo Vilniaus miesto centro objektų dešiniajame Neries krante. Centrinė banko būstinė, sujungusi net 9 banko padalinius, išsiskiria savo racionalumu ir architektūrine kokybe. Tai vienas šviesiausių modernios architektūros pavyzdžių visoje Lietuvoje. Ekskursijos metu banko administratorės Laura ir Agnė supažindino su pastato istorija, architektūra, čia įdiegtomis moderniomis technologijomis, papasakojo apie banko darbo specifiką. Iš šešiolikto banko aukšto mokiniai grožėjosi Vilniaus panorama, lankėsi kavinėje, auditorijoje, skaitykloje, muziejuje. Kaip pasakojo gidės, banko pastatas ir jo prieigos atviros sostinės gyventojams ir svečiams. Miestiečiai pamėgo daugiau nei 4 500 kv. m ploto apželdintą terasą, nuo kurios atsiveria puikūs vaizdai į upės krantinę.

Mokiniai labai patenkinti šia edukacine išvyka. Daug pamatė, sužinojo, parsivežė ir  nuotraukų, ir įspūdžių. Įgytas žinias galės pritaikyti pamokose.

„Žvilgsnio“ korespondentė B. Butnoriutė

   

Virtuali mokymo aplinka  

moodle tumb

   

Nuotolinio mokymo klasės
užimtumo grafikas

   

Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

   

ABOUT US  

   

   

Budintis sargas  

   
   

Mus remia

               

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrstinklas

msc    PPR nario zenkliukas ltstatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla