Vykdomas priėmimas į bendrojo ugdymo klases

Mokinių ir tėvelių dėmesiui

nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. kviečiame mokytis
į 9 ir 10 klases (I ir II gimnazijos klases).

 

Suaugusiųjų vidurinis ugdymas

nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. kviečiame mokytis
į 11 ir 12 klases (III ir IV gimnazijos klases)
pagal suaugusiųjų vidurinio ugdymo programą.


Prašymus galima teikti el. paštu: priemimas@mazeikiupm.lt

Smulkesnė informacija tel. 8443 20483

Prašymų formas rasite čia

   

Informacija dėl mokymo proceso
organizavimo nuotoliniu būdu

   

Kompetencijų vertinimas karantino laikotarpiu

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija parengė mokinių įgytų kompetencijų vertinimo pakeitimus karantino laikotarpiu.

Plačiau skaitykite čia.

   

   

Mažeikių politechnikos mokykla antrąkart pakvietė į muzikos festivalį

Jau antrą kartą mokykloje vyko tarptautinis dainų festivalis „Muzika sielai“.
Festivalio globėja - mokyklos direktorė Vida Lumpickienė - pasveikino visus, atvykusius į alyvų žiedais išpuoštą mokyklos salę. „Muzika – tik vienas žodis, o tūkstančiai emocijų.

Muzika – trys skiemenys ir šešios raidės, bet jos neįmanoma nei žodžiais aprašyti, nei veiksmais parodyti – jos reikia klausytis“, – kalbėjo direktorė. Renginio vedėja - profesijos mokytoja Angelė Kontenienė paragino atitrūkti nuo rūpesčių, darbų, pabūti kartu, pajusti muzikos skambėjimą. Kolektyvų vadovai, pakviesti uždegti muzikos sielos ugnelę, palinkėjo, kad ji šildytų dainos mylėtojus dar ne vieną pavasarį.
Šiemet festivalyje dalyvavo kolektyvai iš Saldus miesto (Latvija) profesinės mokyklos (vadovai – Ugis Jakobson ir Dailis Plits), Joniškio žemės ūkio mokyklos (vadovė – Gita Vilčiauskienė), Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės technologinės mokyklos (vadovė – Regina Gabrėnienė), Ukrinų pagrindinės mokyklos (vadovas – Kęstutis Šiaulys), lopšelio – darželio „Giliukas“ ir Mažeikių politechnikos mokyklos (vadovė – Natalija Burbienė) bei Viekšnių skyriaus (vadovas - Algirdas Urnikis).
Festivalį pradėjo mūsų mokyklos ir lopšelio–darželio „Giliukas“ atlikėjų duetas. Visiems patiko emocingas svečių iš Latvijos pasirodymas. Latviai, kaip ir pernai, atsivežė du kolektyvus – duetą ir ansamblį. Atliko dainą ir gimtąja latvių kalba. Tautiškais rūbais pasipuošę joniškiečiai atliko lietuvių liaudies dainą bei sutartinę. Jausmingai padainavo mišrus vokalinis ansamblis iš Panevėžio. Gausių plojimų sulaukė Viekšnių skyriaus solistės Rita Baltavičiūtė ir Marija Butnoriūtė bei mūsų mokyklos Vaivos Sereikaitės ir Valdo Bučio duetas. Kitą mūsų mokyklos kolektyvo – ansamblio - atliekamą dainą „Saulela nusileido“ lydėjo mokyklos šokėjų pasirodymas. Savo skambiais balsais ir trankia liaudiška muzika sužavėjo dainininkai ir muzikantai iš Ukrinų, kuriems festivalio pabaigoje buvo įteikta „Žiūrovų“ nominacija ir prizas.
Dalyvius vertino kompetentinga komisija, jos pirmininkė - Mažeikių kultūros centro muzikos vadovė Gina Jomantienė. Komisijos nariai – Mažeikių moksleivių namų muzikos mokytoja Laimutė Gelžinienė, svečių iš Latvijos atstovė Mara Vace, mūsų mokyklos dailės mokytoja Asta Perminienė.
Laukdami vertinimo komisijos rezultatų, dalyviai ir žiūrovai klausėsi mūsų mokyklos muzikos mokytojos Natalijos Burbienės, Vaidos Paulauskienės iš lopšelio – darželio „Giliukas“, ukriniškių bei mokyklos AO-40 gr. mokinių Vaivos Sereikaitės, Gedimino Kontvainio atliekamų dainų. Šios grupės mokinė Jolanta Kriaučiūnienė atliko dainą latvių kalba.
Po to mokyklos direktorė įteikė dalyviams nominacijas ir profesijos mokytojos Astos Rimkienės pagamintus suvenyrus. Balsingiausiais pripažinti dainininkai iš Saldus miesto (Latvija), jausmingiausios dainos nominacija apdovanoti panevėžiečiai, už tautiškumo puoselėjimą - svečiai iš Joniškio. Originaliausiu išrinktas Viekšnių skyriaus, o meniškiausiu – Mažeikių politechnikos mokyklos kolektyvas. Jauniausio dalyvio prizu apdovanota žavi mažoji dainininkė Noja Sakalauskaitė. Padėkos raštai įteikti visų kolektyvų vadovams bei solistams. Mokyklos direktorė pastebėjo, kad gegužės pabaiga – pats alyvų žydėjimas. „Kitąmet festivalį organizuosime šiek tiek anksčiau, kadangi šiuo metu prasideda egzaminai. Tačiau tikimės, kad širdyje alyvos vis tiek pražys. O šiandien mūsų sielose šventė, ją ilgai prisiminsime“,- sakė direktorė. Festivalio pabaigoje skambėjo visų festivalio dalyvių atliekama Vytauto Kernagio daina „Mūsų dienos kaip šventė“.

„Žvilgsnio“ korespondentė B. Butnoriutė

   

Patyčių dėžutė  

   

Savu keliu  

   

Virtuali mokymo aplinka  

moodle tumb

   

Informacija dėl koronaviruso  

   

Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

   

   

   
   

Mus remia

                

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrstinklas

msc    PPR nario zenkliukas ltstatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla