Tarp geriausiųjų ir Mažeikių politechnikos mokyklos absolventė

Liepos 30 dieną Vilniuje Valdovų rūmuose vyko Lietuvos abiturientų, sėkmingiausiai išlaikiusių brandos ir profesinio mokymo kvalifikacijos egzaminus, pagerbimo šventė. Į šventę buvo pakviesta ir Mažeikių politechnikos mokyklos PO-31 grupės mokinė Sandra Geležinytė. Ją lydėjo grupės auklėtoja Bronislava Butnoriutė.

Sandra šiais metais sėkmingai baigė mokyklą, puikiai išlaikė kvalifikacijos egzaminus ir įsigijo naftos produktų operatoriaus specialybę.
Moksleivė pasakojo, kad kvietimas į šventę buvo maloni staigmena. „Šis apdovanojimas – įsimintinas įvykis. Šventė labai patiko. Maloniai nuteikė oficiali ceremonija, didinga aplinka, M. K. Čiurlionio styginių kvarteto atliekama muzika“,- dalijosi įspūdžiais Sandra. „Prisiminimui liks nuotrauka su Ministru Pirmininku Algirdu Butkevičiumi ir Švietimo ir mokslo ministre Audrone Pitrėniene, vardinis Ministro Pirmininko rašiklis“.
Sandra Mažeikių politechnikos mokykloje mokėsi labai gerai. Jai patiko mokytis. „Aš viską stengiausi atsiskaityti laiku ir tik labai gerai, o ne bet kaip,“ – teigia Sandra. „Tie dveji mokslo metai man neprailgo, o prabėgo labai greitai“.
Sandra – jauna mama. Paklausta, kaip jai sekėsi suderinti mokymąsi su šeima, ji atsakė, kad viską planuoja, sistemingai mokosi, todėl viską spėja atlikti laiku. „Pati savimi didžiuojuosi. Vaiko auginimas ir priežiūra netrukdo tobulėti,“ – sakė Sandra.
Gamybinę praktiką atliko „Sauridos“ įmonėje. Įmonė jai patiko, todėl ten ir pasiliko dirbti. „Noriu įgyti patirties“, – teigė moksleivė.
Sandros svajonėse – studijos, susijusios su medicina, norėtų, kad dukra augtų sveika ir laiminga.

„Žvilgsnio“ korespondentė B. Butnoriutė

   

Virtuali mokymo aplinka  

moodle tumb

   

Nuotolinio mokymo klasės
užimtumo grafikas

   

Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

   

ABOUT US  

   

   

Budintis sargas  

   
   

Mus remia

               

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrstinklas

msc    PPR nario zenkliukas ltstatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla