Vykdomas priėmimas į bendrojo ugdymo klases

Mokinių ir tėvelių dėmesiui

nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. kviečiame mokytis
į 9 ir 10 klases (I ir II gimnazijos klases).

 

Suaugusiųjų vidurinis ugdymas

nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. kviečiame mokytis
į 11 ir 12 klases (III ir IV gimnazijos klases)
pagal suaugusiųjų vidurinio ugdymo programą.


Prašymus galima teikti el. paštu: priemimas@mazeikiupm.lt

Smulkesnė informacija tel. 8443 20483

Prašymų formas rasite čia

   

Mažeikių politechnikos mokyklos mokytojai - tarp pedagogų šokio konkurso lyderių

Šių metų švietimo parodos „Mokykla 2015“ vienas iš akcentų buvo mokytojo profesijos prestižas. Ugdymo plėtotės centras nutarė, kad pedagogai galėtų pasirodyti iš kitos pusės ir metė jiems iššūkį.

Kvietė dalyvauti šokių konkurse ir laimėti kelionę į mokslo centrą Estijoje. Mokytojai turėjo surinkti 5 asmenų komandą, išmokti 1 min. trukmės šokį pagal Robbie Williams dainą „Candy“, jį nufilmuoti ir atsiųsti. Svetainės www.15min.lt lankytojai galėjo balsuoti ir išrinkti jiems labiausiai patikusius vaizdo klipus.
Konkurse dalyvavo daugiau kaip 400 šalies pedagogų. Kelias savaites trukusi pedagogų šokių fiesta baigėsi griausmingu nugalėtojų paskelbimu. Iš beveik 70-ies šalies mokyklų triumfavo šešios komandos iš Vilniaus, Panevėžio, Švenčionių, Jonavos ir Kauno, tarp kurių buvo ir mūsų mokyklos mokytojai, kurie užėmė ketvirtą vietą. https://www.youtube.com/watch?v=OIgAi_sdIVw
AHHAA mokslo centras kartu su edukacinių kelionių organizatoriumi šešioms nugalėtojų komandoms dovanoja kelionę į šį centrą, kuris įsikūręs Tartu mieste, Estijoje. Iš viso ten keliaus 30 pedagogų.
Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė kartu su mokslų centro AHHAA atstovais Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ apdovanojo mokytojus – šokio konkurso nugalėtojus.
Mūsų mokyklos mokytojai, dalyvavę šokių konkurse, mielai pasidalino įspūdžiais apie konkursą.
Vilma Ramanauskienė – profesijos mokytoja, ji papasakojo, kad informaciją apie mokytojų šokių konkursą pastebėjo internete ir ja pasidalino su kolegomis. „Iš karto atsirado norinčių dalyvauti ir komanda susiformavo tarsi savaime. Didžiausią įspūdį paliko pats vaizdo klipo kūrimas, puiki nuotaika, smagus filmavimas. Malonu su kolegomis dalyvauti tokiuose projektuose, kada susiburia įvairių dalykų mokytojai“, – kalbėjo mokytoja.
Asta Rimkienė – profesijos mokytoja: „Gana greitai išmokome visus šokio žingsnelius. Tada ėmėme galvoti apie aprangą, vaizdo klipo kūrimą. Kiekvienas siūlė savo idėjas. Apibendrinę visus pasiūlymus, nutarėme, kad pasirodymas bus filmuojamas 3 vietose: gamtoje, tarp krentančių rudeninių lapų, ant mokyklos stogo ir mokyklos aktų salėje. Mūsų pasirinkta aprangos spalva – juoda, ji derinama su ryškių spalvų akcentais. Šokio pabaigoje vilkime marškinėliais, ant kurių nupieštos AHHAA raidės - Estijos mokslo centro AHHAA užrašas“.
Regina Jonikaitė – anglų kalbos mokytoja, ji sakė, kad šį iššūkį priėmė kaip pramogą, nemąstydama, kad renginys organizuojamas Lietuvos mastu. „O po to apėmė azartas, net namuose ėmėme galvoti, kaip seksis toliau. Įdomu buvo dalyvauti, siūlėme idėjas, viskas vyko sklandžiai“.
Vaidas Andrijaitis – profesijos mokytojas, į klausimą, ar tikėjosi patekti tarp nugalėtojų, atsakė, kad turbūt visi dalyviai giliai širdy to tikisi. „Tam ruošėmės, stengėmės, repetavom. Šis konkursas įnešė naujų vėjų į mokytojų darbą, galėjome parodyti, kad mokytojai ne tik griežti ir reiklūs, bet ir kūrybiški, linksmi, išradingi. Bet koks bendras darbas suburia kolektyvą. Buvo galimybė pabendrauti kitoje aplinkoje, pažinti kolegas iš arčiau.“
Robertas Žlibinas – šokių mokytojas, jis mokytojus šokėjus vertino kaip labai darbščius, atsakingus. „Visi turėjome savų idėjų, tarėmės, diskutavome. Šokį išmokome per porą repeticijų, tarp kitų dalyvių atrodėme visai neblogai. Kiekvienais metais galėtų būti organizuojamas toks smagus renginys“.
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stasė Čupkovienė ypač aktyviai kvietė visus balsuoti, domėjosi rezultatais, teigė, kad kitą kartą pati mielai prisijungtų prie šokėjų. Pavaduotoja džiaugėsi mūsų mokytojais, kurie turėdami tiek daug darbų, energingai įsijungė į šį projektą, parodė, kokie jie visapusiškai kūrybingi, ne tik geri savo dalyko mokytojai. „Smagu, kad patekome tarp geriausių, bet jau vien tai, kad dalyvavome, irgi džiugina“, - kalbėjo pavaduotoja.
Mokytojai puikiai praleido laiką, džiaugiasi dideliu mokinių, kolegų, mokyklos administracijos, draugų ir pažįstamų, giminių palaikymu, teigia „užsikrėtę šokiu“.

„Žvilgsnio“ korespondentė Bronislava Butnoriutė

   

Savu keliu  

   

Patyčių dėžutė  

   

Virtuali mokymo aplinka  

moodle tumb

   

Informacija dėl koronaviruso  

   

Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

   

   

   
   

Mus remia

                

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrs

tinklasmsc   Chamber logostatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla