Informacija dėl mokymo proceso
organizavimo nuotoliniu būdu

   

   

Mokytojų ekskursija į Estiją

Ugdymo plėtotės centras mokytojus kvietė dalyvauti šokių konkurse ir laimėti kelionę į mokslo centrą Estijoje.

Mokytojai turėjo surinkti 5 asmenų komandą, išmokti 1 min. trukmės šokį pagal Robbie Williams dainą „Candy“ ir jį nufilmuoti.
Mažeikių politechnikos mokyklos mokytojų šokių komanda dalyvavo konkurse ir užėmė prizinę vietą bei laimėjo kelionę į Estiją. Į dviejų dienų kelionę vyko šokių mokytojas Robertas Žlibinas, anglų kalbos mokytoja Regina Jonikaitė ir profesijos mokytojai - Asta Rimkienė, Vilma Ramanauskienė, Vaidas Andrijaitis.
Sausio 16 dieną mūsų mokyklos komanda ir dar šešios mokytojų komandos iš kitų Lietuvos miestų vykome į Tartu – antrą pagal dydį Estijos miestą, kuris laikomas šalies intelektualų ir kultūros centru. Jame yra seniausias Estijos universitetas. Aplankėme AHHA mokslo centrą: turėjome galimybę „pakilti į kosmosą“ planetariume arba stebėti, kaip iš kiaušinio išsirita tikras viščiukas, pamatėme ir išbandėm įvairiausius išradimus, trumpam tapome gydytojais–anatomais ir atlikome akies operaciją.
Antrąją dieną lankėmės Taline, klaidžiojome painiomis senamiesčio gatvelėmis, pasigrožėjome miestu nuo Aukštutinės ir Žemutinės panoraminių aikštelių, apžiūrėjome „Storosios Margaritos" bokštą, Ilgojo Hermano ir „Žvilgsnio į tvirtovę" bokštus, Rotušės aikštės ansamblį, dailininkų gatvę, miesto gynybinę sieną.

Vaidas Andrijaitis, popamokinės veiklos organizatorius
   

Informacija dėl koronaviruso  

   

   

Virtuali mokymo aplinka  

moodle tumb

   

Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

   

   

   

Budintis sargas  

   
   

Mus remia

                

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrstinklas

msc    PPR nario zenkliukas ltstatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla