Informacija dėl mokymo proceso
organizavimo nuotoliniu būdu

   

   

Elektrikų konkursas 

Nuotolinio mokymo klasėje vyko elektrikų konkursas. Konkurso tikslas – pagilinti specialybės teorines ir praktines žinias.

Konkurse dalyvavo elektromontuotojų specialybės III kurso EM-25 grupės ir II kurso EM-35 grupės mokiniai, kurie susibūrė į keturias komandas po du mokinius. Pirma konkurso dalis buvo teorinė – komandos kompiuteriu sprendė testą „Ką žinome apie elektrą?“ Kiekvienam klausimui atsakyti buvo skirta tik 1 minutė. Antra konkurso dalis – praktinė. Komandos turėjo sumontuoti maketą, kad galėtų atlikti užduotį, dalyviai turėjo pasirinkti reikalingus elektros įrenginius bei įtaisus. Pagrindinis užduoties vertinimo kriterijus – atlikto darbo kokybė – elektros įrenginiai ir įtaisai turėjo būti visiškai sukomplektuoti, kompaktiškai išdėstyti, jungiamieji laidai racionaliai išvedžioti, laidų sujungimo vietose turėjo būti kokybiška ir patikima kontaktinė jungtis.
Vertinimo komisijos pirmininkas – Šiaulių valstybinės kolegijos elektros inžinerijos katedros vedėjas Marius Kernagis, komisijos nariai – profesijos vyr. mokytoja Daina Žukauskienė ir profesijos mokytojas Mindaugas Jonauskis. Konkurse dalyvavo statybos profesinio mokymo skyriaus vedėjas Dangiras Gurauskas.
Pirmąją vietą laimėjo EM-35 grupės komanda – Valdas Mickus ir Armandas Vitkevičius. Kita tos pačios grupės komanda – Deividas Adomavičius ir Mantas Tenys užėmė trečią vietą. Antra ir ketvirta vietos atiteko EM-25 grupės komandoms - Martynas Serapinas ir Arminas Požanovskij bei Ovidijus Bružas ir Gintautas Tupikas. Komandos buvo apdovanotos diplomais ir dovanelėmis.

Mindaugas Jonauskis, profesijos mokytojas

   

Informacija dėl koronaviruso  

   

   

Virtuali mokymo aplinka  

moodle tumb

   

Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

   

   

   

Budintis sargas  

   
   

Mus remia

                

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrstinklas

msc    PPR nario zenkliukas ltstatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla