Informacija dėl mokymo proceso
organizavimo nuotoliniu būdu

   

   

Mokyklą pasiekė didžiulis krovinys

Viena iš statybinių medžiagų rinkos lyderių – AB „Specializuota komplektavimo valdyba“ (SKV) – bendradarbiauja su statybinio profilio profesinėmis mokyklomis bei statybininkų rengimo centrais.

Tai viena iš didžiausių Lietuvoje statybinių medžiagų didmeninės prekybos organizacijų, importuojanti, kurianti ir gaminanti savo prekių ženklus, kuriuos platina pardavimo partneriai visoje Lietuvoje. Kompanija pasiūlė mūsų mokyklai dalyvauti nacionaliniame konkurse „Jaunieji Lietuvos meistrai“, kadangi mūsų mokykla jau buvo dalyvavusi respublikiniame profesinio meistriškumo konkurse ir turi dalyvavimo panašiuose konkursuose patirties.
Konkurso idėja – per visus mokslo metus etapais vykstančio konkurso metu išrinkti geriausią, profesionaliausią jaunųjų statybininkų komandą, taip pat prisidėti prie Lietuvos statybų sektoriaus kokybės gerinimo, padėti ugdymo įstaigoms. Nauda mokiniams ir pedagogams – auklėtinių motyvacija, paramos (priemonių) gavimas, mokymo kokybės gerinimas, mokyklos populiarinimas.
Konkurso užduotys yra susijusios su mūro blokų ir plytų panaudojimu, sukuriant skirtingo lygio konstrukcijas bei mūro apdailą.
Jau baigėsi pirmas konkurso etapas - mokyklos turėjo atsiųsti atliekamos užduoties filmuotus vaizdelius. Iš 17 komandų buvo atrinkta 10 komandų, kurios pateko į kitą etapą. Dvi mūsų mokyklos komandos, kurias sudarė AS-24 gr. mokinys Valdas Berenis ir AS-34 gr. mokinys Modestas Galdikas bei AS-24 gr. mokiniai Karolis Sabaliauskas ir Linas Jonauskas užėmė antrąją ir trečiąją vietas. Dalyvius konkursui ruošia profesijos mokytojai Vilma Šiaulienė ir Domininkas Niūniava. Vaikinai dabar ruošiasi antram etapui.
Mūsų mokyklą jau pasiekė didžiulis krovinys – didžiausias per visą mokyklos istoriją. Tai įvairios statybinės medžiagos – ARKO blokeliai, MITTO statybiniai mišiniai, klijai, įvairios tinko rūšys - mokymo priemonės, įrankiai, plakatai, metodinė literatūra, spec. rūbai.
„Tai pirmas, bet ne paskutinis krovinys. Su AB „Specializuota komplektavimo valdyba“ pasirašyta bendradarbiavimo sutartis“, – sakė statybos profesinio mokymo skyriaus vedėjas Dangiras Gurauskas. Apie kitus konkurso etapus informuosime vėliau.

„Žvilgsnio“ korespondentė B. Butnoriutė

 

   

Informacija dėl koronaviruso  

   

   

Virtuali mokymo aplinka  

moodle tumb

   

Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

   

   

   

Budintis sargas  

   
   

Mus remia

                

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrstinklas

msc    PPR nario zenkliukas ltstatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla