Vykdomas priėmimas į bendrojo ugdymo klases

Mokinių ir tėvelių dėmesiui

nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. kviečiame mokytis
į 9 ir 10 klases (I ir II gimnazijos klases).

 

Suaugusiųjų vidurinis ugdymas

nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. kviečiame mokytis
į 11 ir 12 klases (III ir IV gimnazijos klases)
pagal suaugusiųjų vidurinio ugdymo programą.


Prašymus galima teikti el. paštu: priemimas@mazeikiupm.lt

Smulkesnė informacija tel. 8443 20483

Prašymų formas rasite čia

   

Informacija dėl mokymo proceso
organizavimo nuotoliniu būdu

   

Kompetencijų vertinimas karantino laikotarpiu

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija parengė mokinių įgytų kompetencijų vertinimo pakeitimus karantino laikotarpiu.

Plačiau skaitykite čia.

   

   

Savaitė, skirta draugystei fotoaparatas

Kovo 14 – 20 dienomis Lietuvoje vyko „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2016“.

Šią respublikinę akciją jau septintus metus inicijuoja pagalbos vaikams ir paaugliams tarnyba „Vaikų linija“. Mūsų mokykla kasmet įsijungia į šią prasmingą akciją. Norime palaikyti kilnius šio renginio tikslus: kurti saugesnę aplinką ne tik ugdymo įstaigose, bet ir suaugusių žmonių gyvenime, atkreipti dėmesį į šios problemos svarbą bei šviesti visuomenę.
Šią savaitę kiekvieną dieną organizavome tam tikras veiklas. Pirmadienį išleidome stendus ir mokyklos bendruomenei priminėme svarbiausią informaciją apie patyčių prevenciją ir pagalbos nuskriaustiesiems galimybes. Tą pačią dieną Viekšnių skyriaus mokiniai su auklėtojais dalyvavo bendroje grupių valandėlėje „Draugystės priešas – patyčios“. Tokia pat bendra grupių valandėlė Mažeikių PM mokiniams organizuota ketvirtadienį. Antradienį skelbėme akciją „Dovanoju Tau šypseną“. Trečiadienį organizavome paramos mugę „Draugystės pyragas“. Visą savaitę mokiniams buvo siūloma dalyvauti edukacinėje programoje „Mokausi iš kino“. Tiesa, norinčių dalyvauti atsirado nedaug. Penktadienį mokyklos infocentre buvo demonstruojama prevencinė medžiaga apie patyčias, parodyta nemažai Lietuvos žymių žmonių nuomonių apie tai, kaip jie vertina šią problemą. Demonstruojama video medžiaga buvo įdomi ir aktuali mokiniams.
Šiais metais pagrindinis „Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ“ akcentas mūsų mokykloje buvo draugystė. Atskirai vertėtų paminėti paramos mugę „Draugystės pyragas“. Tai renginys, kurį organizavo mokyklos Vaiko gerovės komisija. Kvietėme dalyvauti visą mokyklos bendruomenę. Esame labai dėkingi, kad ir mokiniai, ir mokytojai, ir kiti darbuotojai aktyviai dalyvavo. Mokiniai ir kai kurie mokytojai kepė pyragus, virė arbatą ir tais skanumynais prekiavo. Kam nepavyko
iškepti pyragų – aktyviai dalyvavo mugėje, negailėjo eurų ir aktyviai pirko skanėstus, šitaip išreiškė paramą ir prekiautojams, ir organizatoriams bei palaikė pačią renginio idėją.
Tai jau trečia paramos mugė mūsų mokykloje, tačiau pirmoji „Draugystės pyrago“ mugė. Tikiuosi, kad tai taps tradiciniu mokyklos renginiu, nes jo idėja yra labai prasminga – nemokamai pamaitinti mokinius, kurių tėveliai negali įduoti maistpinigių. Šio renginio metu surinkome apie aštuoniasdešimt keturis eurus, o kai kurioms grupėms papildomai prisidėjus – viršijome ir devyniasdešimt. Iš šių pinigėlių nupirksime apie šimtą aštuoniasdešimt porcijų pietų mūsų mokiniams. Tai be galo džiugina širdį. Ir labai norisi labai padėkoti tiems, kurie prisidėjo, kad šis renginys pavyktų – tai paramos mugės „Draugystės pyragas“ dalyviai, prekiautojai bei parėmusieji finansiškai: AS-45 grupė, EM-47 grupė, PV- 48 grupė, AP-49 grupė, AO-53 grupė, AS-34 grupė, EM-35 grupė, AP-36 grupė, SED-38 grupė, PV-39 grupė, AO-40 grupė. Ačiū šių grupių mokiniams ir ypač auklėtojoms. Tai Jūsų nuopelnas, kad mokiniai iškepė net ne po vieną pyragą, patys prekiavo, padėjo organizatoriams. Atskirai dėkoju mokytojams Vidai Karvauskienei, Angelei Kontenienei, Vilmai Ramanauskienei, Bronelei Butnoriutei, Reginai Jonikaitei, Mindaugui Jonauskiui, Astai Rimkienei, Birutei Šeštakauskienei, Erikai Pusvaškei, popamokinės veiklos organizatoriui Vaidui Andrijaičiui, valgyklos darbuotojoms. Taip pat dėkoju visiems mokytojams, buhalterijos darbuotojams, valytojoms – kad atėjote, kad mus palaikėte, pirkote, negailėjote pinigų.

Ineta Grinkevičienė, socialinė pedagogė
   

Patyčių dėžutė  

   

Savu keliu  

   

Virtuali mokymo aplinka  

moodle tumb

   

Informacija dėl koronaviruso  

   

Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

   

   

   
   

Mus remia

                

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrstinklas

msc    PPR nario zenkliukas ltstatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla