Vykdomas priėmimas į bendrojo ugdymo klases

Mokinių ir tėvelių dėmesiui

nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. kviečiame mokytis
į 9 ir 10 klases (I ir II gimnazijos klases).

 

Suaugusiųjų vidurinis ugdymas

nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. kviečiame mokytis
į 11 ir 12 klases (III ir IV gimnazijos klases)
pagal suaugusiųjų vidurinio ugdymo programą.


Prašymus galima teikti el. paštu: priemimas@mazeikiupm.lt

Smulkesnė informacija tel. 8443 20483

Prašymų formas rasite čia

   

Informacija dėl mokymo proceso
organizavimo nuotoliniu būdu

   

Kompetencijų vertinimas karantino laikotarpiu

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija parengė mokinių įgytų kompetencijų vertinimo pakeitimus karantino laikotarpiu.

Plačiau skaitykite čia.

   

   

Suvirintojų stažuotė Vokietijoje 

2016 m. balandžio mėnesį Mažeikių politechnikos mokyklos moksleiviai dalyvavo stažuotėje Vokietijoje pagal Erasmus+ mobilumo programos projektą „Inžinerijos srities specialistai - ekonomikos variklis“ Nr. 2014-1-LT01-KA102-000142, administruojamą Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro.

VTVPMC suvirinimo profesijos antro kurso moksleiviai Dovydas Kukštas ir Martynas Knita dalyvavo trijų savaičių trukmės stažuotėje Hamburge (Vokietija).
Stažuotės metu projekto dalyviai atliko praktiką įvairiose įmonėse, pagerino savo praktinius profesinius įgūdžius bei įgijo specifinių profesinių kompetencijų. Dovydas Kukštas atliko praktiką „Knapwerth“ įmonėje, kuri atlieka remonto, šaltkalvystės bei suvirinimo darbus. Dovydas atliko pagalbinio darbuotuojo pareigas, tad jam teko paruošti metalą suvirinimui, jį apdirbti. Taip pat priimti iškvietimus bei važiuoti su kitais darbuotuojais į objektus atlikti tam tikrus darbus pagal užsakymus, suplanuotus viršininko bei užsakovų. Martynas Knita dirbo įmonėje „VIDOBE Stahlbau & Schweißtechnik GmbH“, užsiimančia tiltų, pramoninių konteinerių gamyba ir dirbančia pagal privačių klientų užsakymus. Jis buvo tarsi suvirintojo „dešinioji ranka“. Martynas atliko įvairius suvirinimo ir metalo paruošimo darbus, naudojant pusautomatį, TIG suvirinimo aparatą bei įvairias lenkimo, gręžimo stakles. Mokinys įgavo praktinių ir teorinių žinių, išmoko dirbti įvairiomis staklėmis ir suvirinimo aparatais.
Hamburge mokiniai gyveno apartamentuose po 2 kambaryje, maistas jiems taip pat buvo užsakytas.
Stažuotė moksleiviams buvo visapusiškai naudinga, nes leido ne tik įgyti profesinių žinių, bet ir pagerinti savo anglų, vokiečių kalbos žinias bei susipažinti su Vokietija. Kultūrinė programa buvo įvairi: turas mieste, lankant įžymiausias Hamburgo vietas, plaukimas laivu Hamburgo uoste, lankymasis Miniatiur Wunderland pasaulinio garso muziejuje, itališkų ledų degustavimas ledainėje "Italiana", taip pat buvo organizuota ir laisvalaikio programa (lankymasis baseine, sporto klube).
Mokiniai gavo Europass mobilumo sertifikatus, todėl jų įgytos kompetencijos pripažįstamos visoje Europos Sąjungoje. Šį projektą finansuoja Švietimo mainų ir paramos fondas remiant Europos Komisijai.
Šis straipsnis atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

Dovydas Kukštas, projekto dalyvis, SED-38 grupės mokinys
Martynas Knita, projekto dalyvis, SED-38 grupės mokinys
   

Patyčių dėžutė  

   

Savu keliu  

   

Virtuali mokymo aplinka  

moodle tumb

   

Informacija dėl koronaviruso  

   

Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

   

   

   
   

Mus remia

                

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrstinklas

msc    PPR nario zenkliukas ltstatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla