Vykdomas priėmimas į bendrojo ugdymo klases

Mokinių ir tėvelių dėmesiui

nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. kviečiame mokytis
į 9 ir 10 klases (I ir II gimnazijos klases).

 

Suaugusiųjų vidurinis ugdymas

nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. kviečiame mokytis
į 11 ir 12 klases (III ir IV gimnazijos klases)
pagal suaugusiųjų vidurinio ugdymo programą.


Prašymus galima teikti el. paštu: priemimas@mazeikiupm.lt

Smulkesnė informacija tel. 8443 20483

Prašymų formas rasite čia

   

Informacija dėl mokymo proceso
organizavimo nuotoliniu būdu

   

Kompetencijų vertinimas karantino laikotarpiu

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija parengė mokinių įgytų kompetencijų vertinimo pakeitimus karantino laikotarpiu.

Plačiau skaitykite čia.

   

   

Modulinio mokymo ir dalykinių kompetencijų tobulinimas Tenerifėje

2016 m. balandžio 24-30 dienomis Mažeikių politechnikos mokyklos direktorė Vida Lumpickienė ir Viekšnių skyriaus profesijos vyr. mokytoja Elena Tamošauskienė dalyvavo VšĮ Kuršėnų politechnikos mokyklos administruojamo Erasmus+ programos projekto vizite Tenerifėje.

Taip pat kartu į Tenerifę vyko trys VšĮ Kuršėnų politechnikos mokyklos ir dvi Šiaulių profesinio rengimo centro atstovės.
Vizito tikslas – kelti pirminį profesinį mokymą organizuojančių ir vykdančių asmenų kvalifikaciją, tobulinti vadybines, dalykines, IT naudojimo kompetencijas, siekiant suteikti naujų impulsų profesinio mokymo kokybei gerinti savo organizacijoje.
Projekto dalyviai lankėsi Tenerifės profesinėse mokymo įstaigose ir susipažino su profesinio mokymo metodika, vykdomomis mokymo programomis, moduliniu mokymu, inovatyviais mokymo metodais, naudojamomis mokymo priemonėmis, kurios taikomos skirtingų gebėjimų mokiniams, stebėjo darbo procesą mokomojoje virtuvėje, mokomajame bare, lankytojų aptarnavimo salėje ir kitas ugdymo(si) veiklas, diskutavo apie mokymo taikymą, jo naudą mokiniui, kitus privalumus. Profesinių įstaigų vadovai supažindino su mokymo bazėmis, modulinio mokymo programomis, kita metodine medžiaga.
Mokymas profesinėse mokyklose yra finansuojamas valstybės. Mokiniai, baigę maisto ruošimo ir aptarnavimo sferos specialybes, 100 procentų įdarbinami maitinimo įmonėse ir viešbučiuose.
Projekto partnerio - International Educational College TEMIS, Ispanija - organizacijos vadovė organizuotų seminarų metu supažindino su Tenerifės švietimo sistema, darbo su rizikos grupėmis specifika Tenerifės švietimo sistemoje.
Po vizito projekto dalyviai parengs naujas neformaliojo profesinio mokymo programas arba modulius, pagal kuriuos bus vykdomas mokymas kitais mokslo metais.
Stažuotės metu dalyviai turėjo įspūdingą kultūrinę programą, kurios metu susipažino su Tenerifės visuomenės tradicijomis, rankdarbiais, muziejais, folkloriniais ansambliais, istorinėmis vietovėmis, jaukiu senamiesčiu, vulkaninio juodo ir iš Sacharos smėlio suformuotais paplūdimiais, vešlia gamta šiaurinėje salos dalyje bei lankomiausiu objektu visoje Tenerifės saloje – Nacionaliniu Teidės parku ir jo pasididžiavimu Teide – trečiu pagal dydį ugnikalniu pasaulyje. Mineralų nudažytos įvairių formų uolos, sustingusios lavos upės, dykumų horizontai primena Marso ar Mėnulio paviršių.
Stažuotės dalyviai gavo Europass dokumentus bei priimančiosios įstaigos sertifikatus.

Parengta pagal VšĮ Kuršėnų politechnikos mokyklos informaciją.

Erasmus+ programą Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas ir finansuoja Europos Komisija. Šis pranešimas atspindi tik autorių požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

Vida Lumpickienė, Mažeikių politechnikos mokyklos direktorė
Elena Tamošauskienė, profesijos vyr. mokytoja
   

Patyčių dėžutė  

   

Savu keliu  

   

Virtuali mokymo aplinka  

moodle tumb

   

Informacija dėl koronaviruso  

   

Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

   

   

   
   

Mus remia

                

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrstinklas

msc    PPR nario zenkliukas ltstatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla