Vykdomas priėmimas į bendrojo ugdymo klases

Mokinių ir tėvelių dėmesiui

nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. kviečiame mokytis
į 9 ir 10 klases (I ir II gimnazijos klases).

 

Suaugusiųjų vidurinis ugdymas

nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. kviečiame mokytis
į 11 ir 12 klases (III ir IV gimnazijos klases)
pagal suaugusiųjų vidurinio ugdymo programą.


Prašymus galima teikti el. paštu: priemimas@mazeikiupm.lt

Smulkesnė informacija tel. 8443 20483

Prašymų formas rasite čia

   

Informacija dėl mokymo proceso
organizavimo nuotoliniu būdu

   

Kompetencijų vertinimas karantino laikotarpiu

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija parengė mokinių įgytų kompetencijų vertinimo pakeitimus karantino laikotarpiu.

Plačiau skaitykite čia.

   

   

Mažeikių politechnikos mokykloje – trečiasis tarptautinis dainų festivalis „Muzika sielai 2016“ fotoaparatas

Mažeikių politechnikos mokykla jau trečią kartą organizuoja tarptautinį muzikos festivalį „Muzika sielai“.

„Muzika – tai sielos veidrodis. Pabūkime kartu, paklausykime melodijų, kurios atpalaiduoja mūsų sielas nuo kasdieninių rūpesčių, įtemptų darbų“,- tokiais žodžiais festivalį pradėjo jo organizatorė ir vedėja Angelė Kontenienė.
„Mūsų festivalis ir vėl vyksta alyvoms žydint. Dar šiandien menu praėjusių metų festivalį, kuris paliko pačius gražiausius prisiminimus. Muzika nuplauna kasdieninio gyvenimo dulkes nuo sielos“, - šiltai lietuvių ir latvių kalbomis visus festivalio dalyvius pasveikino mokyklos direktorė Vida Lumpickienė. „Lai metai plauks kaip vanduo, bus pavasariai, bus ir ruduo. Mažoj kertelėj širdies, lai alyvos, alyvos, alyvos žydės“, - uždainavo direktorė ir palinkėjo visiems malonaus klausymo.
Festivalio dalyvius vertino autoritetinga komisija: pirmininkė – Mažeikių kultūros centro muzikos vadovė Genovaita Jomantienė, nariai – Mažeikių rajono Šerkšnėnų kultūros centro direktorius Remigijus Kudla ir Mažeikių moksleivių namų muzikos mokytoja Laimutė Gelžinienė.
Renginio globėja – mokyklos direktorė – ir kolektyvų vadovai uždegė sielos ugnelę.
Šiemet komisijos nariams buvo mestas iššūkis. Jie turėjo pradėti koncertą.
Pirmoji į sceną buvo pakviesta komisijos pirmininkė Genovaita Jomantienė. Jos vadovaujamas ansamblis „Gijundra“ atliko gražų romansą apie meilę, akordeonu akompanavo pati pirmininkė. Smagiai nuskambėjo komisijos nario Remigijaus Kudlos atliekama daina „Vakarėja“.
Po to pasirodė festivalio dalyviai. Po kiekvieno pasirodymo savo komentarus išsakė komisija.
Svečiai iš Mažeikių rajono darželio „Giliukas“ (vadovės Natalija Burbienė ir Asta Tamulienė) atliko linksmą vaikišką „Juokų dainą“. Komisija pagyrė mažąją solistę Viltę už puikų dainavimą ir jos palaikymo grupę – jaunąsias šokėjas.
Tiek darželio „Giliukas“ atstovai, tiek mūsų artimi kaimynai iš Latvijos jau ne pirmą kartą dalyvauja festivalyje.
Ansamblis iš Saldus technikumo (vadovė Agnesė Stepanova) padainavo dvi dainas latviškai ir komisiją sužavėjo tuo, kad nepamiršta liaudies dainų. Visiems patiko ansamblio solisto Laurio atliekamos dainos, kurių vieną jis padainavo angliškai, o kitą – savo gimtąja kalba pritardamas gitara. Komisija išskyrė šį jaunuolį kaip labai gabų, originalų, talentingą ir perspektyvų dainininką.
Mažeikių politechnikos mokyklos Viekšnių skyriaus kolektyvas (vadovai Algirdas Urnikis ir Milda Tenienė) atliko nuotaikingą dainą „Lauk manęs“ ir buvo pagirti, kad neužmiršta senų žinomų dainų. Puikiu balso tembru ir įtaigiu atlikimu sužavėjo solistė Marija, kuri atliko kūrinį „Kai vėl ledai išplauks“.
Aplodismentai lydėjo festivalio naujokų iš Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro pasirodymą (vadovė Emilija Zakarkaitė). Jovitos ir Tomo duetas atliko dvi dainas ‚Pasakų šalis“ ir „Vernisažas“. Komisija dėkojo už jausmingas dainas ir džiaugėsi, kad duetas labai stengiasi ir noriai dirba.
Vėliau pasirodė festivalio šeimininkai – Mažeikių politechnikos mokyklos dalyviai. Merginų trio kartu su vadove Natalija Burbiene atliko dvi dainas „Šitokį rytą“ ir „Aleliuja“. Komisija jas pagyrė už gražų, sudėtingą repertuarą ir džiaugėsi, kad dainos buvo atliktos kartu su vadove.
Dar vienas kolektyvas, vadovaujamas Gedimino Kontvainio, atliko dainas „Pas tave“ ir „Aukso žuvis“ ir sužavėjo komisiją ir žiūrovus muzikalumu, nuoširdumu, žemaičių tarme nuskambėjusia daina ir sulaukė daug pagyrų.
Kol komisija suvedinėjo rezultatus, susirinkusiems dainavo apeigų ir švenčių organizatoriaus specialybės AO-40 gr. mokiniai Jolanta Kriaučiūnienė, kuri padėjo vesti renginį, ir Gediminas Kontvainis.
Koncerto pabaigoje buvo paskelbtos nominacijos ir įteikti apdovanojimai.
Svečiai iš Saldus profesinės mokyklos laimėjo originaliausio kolektyvo nominaciją, o solistas Lauris buvo apdovanotas nominacija už tautiškumo puoselėjimą.
Stilingiausio kolektyvo nominaciją pelnė duetas iš Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro.
Už žaismingą sceninį įvaizdį apdovanoti mažieji artistai iš darželio „Giliukas“.
Mažeikių politechnikos mokyklos Viekšnių skyriaus dainininkams įteikta nominacija už dainos estetiką ir sceninį įvaizdį.
Mažeikių politechnikos mokyklos kolektyvai buvo apdovanoti jausmingiausios dainos ir žiūrovų simpatijos nominacijomis.
Specialus prizas buvo įteiktas jaunajai solistei Jelenai.
Mokyklos direktorė Vida Lumpickienė visiems padėkojo už gerą nuotaiką, meilę muzikai ir puoselėja viltį susitikti kitąmet.
Koncerto pabaigoje nuskambėjo festivalio dalyvių ir vadovų atliekama daina „Mūsų dienos kaip šventė“.

B.Butnoriutė, „Žvilgsnio“ korespondentė
   

Patyčių dėžutė  

   

Savu keliu  

   

Virtuali mokymo aplinka  

moodle tumb

   

Informacija dėl koronaviruso  

   

Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

   

   

   
   

Mus remia

                

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrstinklas

msc    PPR nario zenkliukas ltstatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla