Vykdomas priėmimas į bendrojo ugdymo klases

Mokinių ir tėvelių dėmesiui

nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. kviečiame mokytis
į 9 ir 10 klases (I ir II gimnazijos klases).

 

Suaugusiųjų vidurinis ugdymas

nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. kviečiame mokytis
į 11 ir 12 klases (III ir IV gimnazijos klases)
pagal suaugusiųjų vidurinio ugdymo programą.


Prašymus galima teikti el. paštu: priemimas@mazeikiupm.lt

Smulkesnė informacija tel. 8443 20483

Prašymų formas rasite čia

   

Informacija dėl mokymo proceso
organizavimo nuotoliniu būdu

   

Kompetencijų vertinimas karantino laikotarpiu

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija parengė mokinių įgytų kompetencijų vertinimo pakeitimus karantino laikotarpiu.

Plačiau skaitykite čia.

   

   

Mažeikių politechnikos mokykloje įvyko MPM „Geriausieji 2016“ apdovanojimai 

Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti aštuntą kartą organizuotas tradicinis renginys „Geriausieji 2016“, jame pagerbti geriausieji mokyklos mokiniai. 

Renginio pradžioje parodytas stilizuotas mini spektaklis „Veidrodžių šalyje“. Spektaklio dalyvės – interjero apipavidalintojo ir prekybos įmonių vadybininko padėjėjo specialybių mokinės – virto veidrodžių karalystės gražuolėmis, o anglų kalbos mokytoja Regina Jonikaitė – tos karalystės valdove-karaliene. Joms rūbus iš popieriaus sukūrė profesijos mokytoja Asta Rimkienė.
Šventės dalyvius pasveikino mokyklos direktorė Vida Lumpickienė ir priminė A. Einšteino žodžius: „Diena be mokslo - tuščiai praleista diena. Tiek daug yra ko mokytis ir tiek mažai turime tam laiko“. „Mokykloje yra graži tradicija pagerbti ir apdovanoti puikiai besimokančius, aktyviai dalyvaujančius įvairiose veiklose, reprezentuojančius mokyklą mokinius. Smagu pasidžiaugti, kad turime gražių, kūrybingų, iniciatyvių jaunuolių. Ačiū, Jūs kuriate pasaulį gražesnį, spalvingesnį ir turtingesnį“ - kalbėjo direktorė.
Po to vyko iškilmingas geriausiųjų mokinių apdovanojimas. Mokiniai pagerbti už gerą mokymąsi, nepriekaištingą lankomumą, aktyvią visuomeninę veiklą, mokyklos reprezentavimą įvairiuose konkursuose, rajono ir šalies renginiuose. Kasmet renkami ir atskirų dalykų žinovai – šiemet išrinktas perspektyviausias geografas ir puikias istorijos žinias demonstruojantis mokinys. Šiais metais apdovanoti 29 mokiniai Mažeikiuose ir 21 mokinys Viekšnių skyriuje, jiems įteikti padėkos raštai bei simboliniai marškinėliai su užrašu ƒ„MPM Geriausieji 2016“.
Pirmą kartą tradiciniame renginyje pasirodė mokytojų ir mokinių duetai. Su mokiniais dainavo projektų vadovė ir ekonomikos mokytoja, anglų kalbos mokytoja, elektros įrenginių dalyko mokytojas, muzikos būrelio vadovė. Smagius muzikinius pasirodymus lydėjo audringi žiūrovų aplodismentai.
Mokyklos direktorė padėkojo į šventę atvykusiems geriausiųjų mokinių tėvams už rūpestingą vaikų auklėjimą. Tėveliai taip pat buvo pakviesti į sceną, jiems įteikta gėlių. Džiugu ir tai, kad kai kurie tėveliai yra baigę mūsų mokyklą.

Vaidas Andrijaitis, popamokinės veiklos organizatorius
   

Patyčių dėžutė  

   

Savu keliu  

   

Virtuali mokymo aplinka  

moodle tumb

   

Informacija dėl koronaviruso  

   

Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

   

   

   
   

Mus remia

                

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrstinklas

msc    PPR nario zenkliukas ltstatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla