Informacija dėl mokymo proceso
organizavimo nuotoliniu būdu

   

   

Dalyvavome parodoje „Studijos 2016" 

Vasario 4-6 dienomis Vilniuje, LITEXPO parodų centre, šurmuliavo XIV tarptautinės mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodos STUDIJOS 2016 dalyviai.

Parodoje taip pat dalyvavo ir mūsų mokykla - pristatė profesijas gyvai.
Tris dienas vykusioje parodoje dalyvavo 220 mokymo įstaigų iš Lietuvos ir užsienio. Parodos metu vyko per 200 renginių. Viename didžiausių studijoms viešinti skirtame renginyje universitetai, kolegijos, profesinės mokyklos supažindino lankytojus su mokymosi aukštosiose ir profesinėse mokyklose galimybėmis, su reikalingiausiomis profesijomis ir specialybėmis bei karjeros ir verslo perspektyvomis, papasakojo apie stažuotes ir savanorystę.
Pirmąją dieną vyko parodos atidarymas. 4 salėje buvo demonstruojamos reikalingiausios profesijos ir amatai, profesinių mokyklų absolventų sėkmės istorijos. Šiaulių regiono stende Mažeikių politechnikos mokykla atstovavo tris dienas, kurių metu supažindino su profesijomis gyvai: būsimieji suvirintojai demonstravo lankstinius iš vielos ir dekoravo siūlais, apdailininkai ir interjero apipavidalintojai kūrė mozaiką iš smulkintų plytelių, Viekšnių skyriaus mokinės mokė dekoratyvinio daržovių pjaustymo meno. Stende puikavosi įspūdingas „gyvas“ laikrodis, kuris sudomino daugelį parodos lankytojų. Tokį laikrodį sukūrė ir pagamino profesijos mokytojai A. Rimkienė ir M. Jonauskis kartu su mokiniais.
Dainuojant G. Kontvainiui ir šokėjams šokant rokenrolą (vadovas R. Žlibinas) ant podiumo buvo pristatyta mokykla. Mokinės kartu su mokyklos direktore demonstravo avangardo drabužių kolekciją „Popierinė kolekcija“, kurią sukūrė profesijos mokytoja A. Rimkienė.

„Žvilgsnio“ informacija

   

Informacija dėl koronaviruso  

   

   

Virtuali mokymo aplinka  

moodle tumb

   

Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

   

   

   

Budintis sargas  

   
   

Mus remia

                

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrstinklas

msc    PPR nario zenkliukas ltstatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla