Praktika užsienio verslo įmonėse

Pagal Erasmus+: Leonardo da Vinci programos asmenų mokymosi mobilumo projektą „Praktinių įgūdžių ir kompetencijų tobulinimas darbo vietoje“ Nr. 2017-1-LT01-KA102-034887 atlikti profesinės darbinės stažuotės smulkaus ir vidutinio dydžio verslo įmonėse:

- 2018 m. vasario 24 d. 2 mokinės iš apeigų ir švenčių organizatoriaus ir 4 mokiniai iš sporto klubo veiklos organizatoriaus specialybės vyksta į Italiją. Tris savaites su mokiniais bus ir jiems visapusiškai padės verslo ir paslaugų profesinio mokymo skyriaus vedėja Tatjana Kinčinienė.
- 2018 m. vasario 25 d. 2 mokiniai iš apeigų ir švenčių organizatoriaus, 2 – iš prekybos įmonių vadybininko padėjėjo ir 2 – iš smulkiojo verslo organizatoriaus specialybės vyksta į Portugaliją. Tris savaites su mokiniais bus ir jiems visapusiškai padės informacinių technologijų mokytoja metodininkė Nina Steponavičienė.
- 2018 m. kovo 3 d. 2 mokinės iš virėjo, 2 - iš maitinimo ir apgyvendinimo paslaugų teikėjo, 2 mokiniai iš prekybos įmonių vadybininko padėjėjo ir 2 – iš smulkiojo verslo organizatoriaus specialybės vyksta į Ispaniją. Tris savaites su mokiniais bus ir jiems visapusiškai padės statybos profesinio mokymo skyriaus vedėja Erika Pusvaškė.
Profesinė darbinė stažuotė II kurso projekto dalyviams bus užskaitoma kaip ugdymo proceso dalis, o baigiamųjų kursų mokiniams – kaip baigiamosios praktikos dalis.

Erika Pusvaškė, Statybos profesinio mokymo skyriaus vedėja

   
   

moodle tumb

   

Budintis sargas  

   

Rėmėjai  

   

ABOUT US  

   

   

   

europass banneris nec mrs tinklasmsc smm
  PPR nario zenkliukas ltversliniku asociacijastatybunaujienos

   
© Mažeikių politechnikos mokykla