PRANEŠIMAS DĖL BIUDŽETINĖS ĮSTAIGOS
MAŽEIKIŲ POLITECHNIKOS MOKYKLOS PERTVARKYMO

Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2018 m. spalio 10 d. nutarimu Nr. 1033 „Dėl biudžetinių profesinio mokymo įstaigų pertvarkymo į viešąsias įstaigas ir turto investavimo“ skaityti daugiau

Parašymo data: 2018-12-10

   

Praktika užsienio verslo įmonėse

Pagal Erasmus+: Leonardo da Vinci programos asmenų mokymosi mobilumo projektą „Praktinių įgūdžių ir kompetencijų tobulinimas darbo vietoje“ Nr. 2017-1-LT01-KA102-034887 atlikti profesinės darbinės stažuotės smulkaus ir vidutinio dydžio verslo įmonėse:

- 2018 m. vasario 24 d. 2 mokinės iš apeigų ir švenčių organizatoriaus ir 4 mokiniai iš sporto klubo veiklos organizatoriaus specialybės vyksta į Italiją. Tris savaites su mokiniais bus ir jiems visapusiškai padės verslo ir paslaugų profesinio mokymo skyriaus vedėja Tatjana Kinčinienė.
- 2018 m. vasario 25 d. 2 mokiniai iš apeigų ir švenčių organizatoriaus, 2 – iš prekybos įmonių vadybininko padėjėjo ir 2 – iš smulkiojo verslo organizatoriaus specialybės vyksta į Portugaliją. Tris savaites su mokiniais bus ir jiems visapusiškai padės informacinių technologijų mokytoja metodininkė Nina Steponavičienė.
- 2018 m. kovo 3 d. 2 mokinės iš virėjo, 2 - iš maitinimo ir apgyvendinimo paslaugų teikėjo, 2 mokiniai iš prekybos įmonių vadybininko padėjėjo ir 2 – iš smulkiojo verslo organizatoriaus specialybės vyksta į Ispaniją. Tris savaites su mokiniais bus ir jiems visapusiškai padės statybos profesinio mokymo skyriaus vedėja Erika Pusvaškė.
Profesinė darbinė stažuotė II kurso projekto dalyviams bus užskaitoma kaip ugdymo proceso dalis, o baigiamųjų kursų mokiniams – kaip baigiamosios praktikos dalis.

Erika Pusvaškė, Statybos profesinio mokymo skyriaus vedėja

   

moodle tumb

   

Nuotolinio mokymo klasės
užimtumo grafikas

   
   

Budintis sargas  

   

Rėmėjai  

   

ABOUT US  

   

   

   

europass banneris nec mrs tinklasmsc smm
  PPR nario zenkliukas ltversliniku asociacijastatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla