Vykdomas priėmimas į bendrojo ugdymo klases

Mokinių ir tėvelių dėmesiui

nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. kviečiame mokytis
į 9 ir 10 klases (I ir II gimnazijos klases).

 

Suaugusiųjų vidurinis ugdymas

nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. kviečiame mokytis
į 11 ir 12 klases (III ir IV gimnazijos klases)
pagal suaugusiųjų vidurinio ugdymo programą.


Prašymus galima teikti el. paštu: priemimas@mazeikiupm.lt

Smulkesnė informacija tel. 8443 20483

Prašymų formas rasite čia

   

Informacija dėl mokymo proceso
organizavimo nuotoliniu būdu

   

DĖMESIO!

Konkursas Mažeikių politechnikos mokyklos
Viekšnių skyriaus vedėjo pareigoms užimti
vyks 2020 m. liepos 16 d. 10 val. 
mokyklos nuotolinio mokymo klasėje (D-203 kab.).

   

   

Mažeikių politechnikos mokykla LITEXPO parodoje „Studijos 2020“ 

Mažeikių politechnikos mokykla dalyvavo LITEXPO parodoje „Studijos 2020“, kuri jau 18 kartą vyko Vilniuje.

Tai didžiausia tarptautinė mokymosi, studijų ir karjeros planavimo paroda Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Į parodą vyko mokyklos direktorė Tatjana Kinčinienė, gimnazijos skyriaus vedėja Snieguolė Kiškėnienė, statybos profesinio mokymo skyriaus vedėja Erika Pusvaškė, apdailininkų (statybininkų) profesijos vyresniosios mokytojos Vida Karvauskienė ir Vilma Ramanauskienė bei AO-75 gr. mokinės Inesa Morozaitė, Kamilė Reinikovaitė, A-79 gr. mokinys Tadas Vainorius ir A-83 gr. mokinys Tautvydas Jakomas.
Profesinių mokyklų pristatymai vyko 4 salėje. Profesinis mokymas buvo suskirstytas atskirais sektoriais. Mūsų mokykla atstovavo statybos sektoriui. Mūsų mokiniai kartu su Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro mokiniais klijavo paveikslą iš mozaikinių plytelių ir kvietė prisijungti parodos dalyvius bei lankytojus – supažindino, demonstravo, mokė, kaip klijuoti. Po to mokiniai pristatė dar vieną veiklą – demonstravo, kaip pagaminti interjero dekoro elementus ant paruoštų medinių padėkliukų ir kaip ant dekoratyvinių plytelių klijuoti ir komponuoti iš gipso išlietas figūrėles. Ypatingų parodos lankytojų pagyrų nusipelnė Tadas ir Tautvydas, kurie puikiai pasirodė ir pristatė demonstruojamas veiklas, buvo labai komunikabilūs ir draugiški.
Mūsiškiai pasidžiaugė glaudžiu bendradarbiavimu su Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro atstovais, profesijos mokytoja Jurgita Kontrimiene. Parodai mokiniai ruošėsi jau mokykloje – pjaustė pagrindą gaminiams, liejo juos, dekoravo, ieškojo idėjų. Mokiniams padėjo apdailininkų (statybininkų) profesijos mokytojai, dailės vyresnioji mokytoja Asta Perminienė.
Parodos metu mūsų mokiniai su mokytojais aplankė ir kitų profesijų sektorius, domėjosi kitų mokyklų pristatymais, naujomis technologijomis, dalinosi patirtimi su mokytojais ir mokiniais iš visos Lietuvos, bendravo su Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos atstovais.
Mokykla gavo padėką už dalyvavimą ”Studijos 2020“ parodoje, už nuoširdų darbą ir bendradarbiavimą pristatant savo mokyklą, už idėjas, pastangas, atkaklumą ir kūrybiškumą.

Profesijos mokytoja Bronislava Butnoriutė

   

Savu keliu  

   

Patyčių dėžutė  

   

Virtuali mokymo aplinka  

moodle tumb

   

Informacija dėl koronaviruso  

   

Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

   

   

   
   

Mus remia

                

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrs

tinklasmsc   PPR nario zenkliukas ltstatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla