Kokiomis sąlygomis 

 

vyksta ugdymas

 

nuo gruodžio 16 d.

 

iki sausio 31 d.

 

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas vykdomas nuotoliniu būdu, išskyrus specialiosiose mokyklose ir bendrojo ugdymo mokyklų specialiosiose klasėse ugdomus mokinius, užtikrinant anksčiau sveikatos apsaugos ministro nustatytas ir jau įprastas asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitas būtinas visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygas.

Švietimo pagalba teikiama, laikantis būtinų saugumo sąlygų, tokiu pat būdu, kokiu yra vykdoma veikla švietimo įstaigoje ir kitų švietimo teikėjų.

Profesinis mokymas vyksta tik nuotoliniu būdu, išskyrus privalomas praktikas, praktinius mokymus, kompetencijų vertinimus, kurių neįmanoma atlikti niekaip kitaip, kaip tik įprastu kontaktiniu būdu, užtikrinant būtinas saugumo sąlygas.

Detaliau su visais naujausiais Vyriausybės ir sveikatos apsaugos ministro sprendimais galima susipažinti www.koronastop.lt, švietimo įstaigoms aktuali informacija skelbiama 

www.smm.lt/naujienos/2020-2021-mokslo-metai

   

Žmogaus būtis priklauso nuo gamtos. Visais laikais gamta ir jos gyvasis pasaulis stebino, teikė idėjų, kurias taikėme savo gyvenime. „Gėlės kaip natos. Sava melodija skamba kiekvienas žiedlapis, o floristikos dizaineris kuria iš jų muzikines frazes”, - taip floristikos esmę mėgina perteikti floristas Stasas Zubovas. 

             Floristika – tai menas, kuris moko pagarbiai elgtis su gamta kaip su grožio lobynu. Gėlių menas padeda žmogui pasijusti dvasiškai turtingam. Pasaulio floristika – daugialypė ir margaspalvė, savita ir nepakartojama – atspindi skirtingų tautų, kultūrų tradicijas.

          Floristikos būrelio veiklos tikslas - plėsti ir gilinti moksleivių žinias apie augmeniją, ugdyti gebėjimą bendrauti su gamta, nedarant jai skriaudos, lavinti jų pastabumą, spalvų ir formų pajautimą, formuoti estetinį skonį. 

           Būrelyje moksleiviai susipažįsta su augalais ir kita gamtine medžiaga, naudojama floristikoje, sužino, kaip reikia rinkti, džiovinti ir tinkamai laikyti augalus, kad jie neprarastų savo grožio. Mokosi iš paprasčiausių dalykų sukurti tai, kas džiugintų akį: iš žolynų – rišti verbas, kurti stilizuotas eglutes, iš sėklų ir kitos gamtinės medžiagos – sukurti floristinį paveikslą ar padaryti atviruką. Ruošiame šventines kompozicijas, puošiame mokyklos aplinką, dalyvaujame renginiuose, parodose. Tokiai veiklai reikia  kruopštumo, atidumo, begalinės kantrybės ir meilės.  

Vieta. T-401 kab.

Darbo laikas. Ketvirtadienis 15.40 – 17.15 val.

Būrelio vadovė. Dailės vyresnioji mokytoja Asta Perminienė

   

ES investicijos  

   

Patyčių dėžutė  

   

Informacija dėl koronaviruso  

   
© Mažeikių politechnikos mokykla