Kokiomis sąlygomis 

 

vyksta ugdymas

 

nuo gruodžio 16 d.

 

iki sausio 31 d.

 

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas vykdomas nuotoliniu būdu, išskyrus specialiosiose mokyklose ir bendrojo ugdymo mokyklų specialiosiose klasėse ugdomus mokinius, užtikrinant anksčiau sveikatos apsaugos ministro nustatytas ir jau įprastas asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitas būtinas visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygas.

Švietimo pagalba teikiama, laikantis būtinų saugumo sąlygų, tokiu pat būdu, kokiu yra vykdoma veikla švietimo įstaigoje ir kitų švietimo teikėjų.

Profesinis mokymas vyksta tik nuotoliniu būdu, išskyrus privalomas praktikas, praktinius mokymus, kompetencijų vertinimus, kurių neįmanoma atlikti niekaip kitaip, kaip tik įprastu kontaktiniu būdu, užtikrinant būtinas saugumo sąlygas.

Detaliau su visais naujausiais Vyriausybės ir sveikatos apsaugos ministro sprendimais galima susipažinti www.koronastop.lt, švietimo įstaigoms aktuali informacija skelbiama 

www.smm.lt/naujienos/2020-2021-mokslo-metai

   

it naudojimas

Informacinių technologijų būrelis – tinkama vieta įgyti naujų žinių ar plėsti ir gilinti jau turimas žinias.  

Užsiėmimų metu mokiniai išmoks naudotis įvairiomis programomis. 

Su naujais įrankiais gebės sukurti įvairius kūrybinius darbus (filmukus, pristatymus, koliažus, redaguoti nuotraukas ir pan.), galės dalyvauti konkursuose ir projektuose.

Taip pat susipažins su „Šypsniukų“ ir „Avatarų“ kūrimo bei piešimo „ant debesų“ programomis. 

Išmoks kurti ir redaguoti foto ar video, taip pat piešti „pynimo šilko“ paveikslus. Kviečiu prisijungti prie „IT naudojimas gyvenime“ būrelio narių.

Vieta. T 408 kab.

Darbo laikas. Pirmadienis 15.40 – 16.25 val.

Būrelio vadovė. IT mokytoja metodininkė  Nina Steponavičienė

   

ES investicijos  

   

Patyčių dėžutė  

   

Informacija dėl koronaviruso  

   
© Mažeikių politechnikos mokykla