Informacija dėl mokymo proceso 
organizavimo nuotoliniu būdu

   

Drauge su miesto bendruomene įsijungėme į respublikinę socialinės įtraukties akciją „Aš ir Tu – tai MES“ 

Kiekvienais metais gruodžio 3-ąją pasaulis mini Tarptautinę žmonių su negalia dieną.

Tarptautinę neįgaliųjų dieną sekmadienį minėjo ir mūsų rajono neįgalieji: šiemet jie drauge su miesto bendruomene įsijungė į respublikinę socialinės įtraukties akciją „Aš ir Tu – tai MES“.
Neįgaliųjų dienos paminėjimas Mažeikiuose prasidėjo šv. Mišiomis Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje, po to neįgalieji ir miesto gyventojai rinkosi į aikštę prie Kultūros centro: čia jie pirmą kartą dalyvavo socialinėje akcijoje „Aš ir Tu – tai MES“. Jos metu visi susirinkusieji su balionais rankose stojo į „gyvą“ skulptūrą – akcijos ženklą, simbolizuojantį žmonių su negalia ir negalios neturinčiųjų bendrystę ir pagalbą vienas kitam. Bendra nuotrauka įkelta į akcijos puslapį „Facebooke“ – taip visam pasauliui ištransliuojama žinia apie Lietuvoje gyvuojančią bendrystę, kuri, kaip tikisi akcijos organizatoriai, bus akstinas ir kitiems svarbiems socialinės įtraukties žingsniams.
Skambant muzikai, akcijos dalyviai buvo vaišinami grikių koše, karšta arbata bei saldumynais, kurią padėjo dalinti MA-60, V-64 grupės mokinės mokytoja Gelvinauskiene.

Reklamos ir žurnalistikos būrelio informacija

   

Tvarkaraščiai  

   

tamo

   

moodle tumb

   
   

   

   
© MPMVS