Spausdinti

2017-12-22 Karnavalas „Pabūk vakaro žvaigžde“ 

Mažeikių PM Viekšnių skyrius tęsia mokyklos tradicijas. Viena jų – Kalėdinis karnavalas, gruodžio 22 dieną sukvietęs visą bendruomenę į pasipuošusią aktų salę.

Gruberio „Tyli naktis“ ", salė skendi tik girliandų šviesoje, prietema ir tokia tyla, kad net girdisi žvakių liepsnelių šneka... Ramybė, tikėjimas, meilė ir viltis... Tokia inscenizuota karnavalo pradžia nuteikė pakiliai. Aktoriai Lina, Samanta, Diana, Tomas, Julius ir buvęs mūsų mokyklos mokinys Gintaras Barvydis – atlikęs pagrindinį Skrudžo vaidmenį, padrąsino pradėti grupių pasirodymus. Visada yra gerai sveika konkurencija, todėl ir šį kartą buvo nuspręsta vertinti grupių pasirodymus. Kompetentinga komisija: profesijos mokytojai Algimantas Beniušis, Valdas Motuzas ir Česlovas Pečetauskas neieškojo žodžių kišenėje, komentuodami grupių pasirodymus. O komentuoti buvo ką. Pirmoji pasirodė TP-68 grupė. Ją sunku buvo pažinti, nes scenoje matėme Kalėdų senelių sąskrydį. V-64 grupė pasikvietė net tokias žvaigždes, kaip Liveta ir Petras Kazlauskai! TP-63 sunkiai tilpo scenoje, o gyvai atliekamas repas nustebino dar labiau! MA-60 grupė paruošė profesionalią žinių laiką apie Kalėdinio laikotarpio ypatumus mokykloje. TP-59 grupė atsiuntė tikrų tikriausią Virgį Stakėną, kuris atliko kalėdinę dainą.
Neliko nuošaly ir mokytojai. Puikiai dainavo Viekšnių skyriaus vedėja Tatjana Kinčinienė bei mokytojų ansamblis. Gera nuotaika, šiltas tarpusavio bendravimas ir angelas mūsų tarpe puošė šią šventę...

Genovaitė Čiužienė, neformaliojo švietimo organizatorė