Spausdinti

Atvirų durų diena Viekšnių skyriuje 

Mažeikių PM Viekšnių skyriuje balandžio 19 dieną vyko atvirų durų diena, į kurią atvykti kvietėme Mažeikių ir aplinkinių rajonų mokyklų moksleivius, jų tėvelius, mokytojus.

Verslo ir paslaugų profesinio mokymo skyriaus vedėja Tatjana Kinčinienė susirinkusiems papasakojo apie mokyklą, stojimo ir mokymosi sąlygas. Pristatė specialybes, į kurias bus priimami mokiniai 2018–2019 mokslo metais. Baigusius pagrindinę mokyklą (10 klasių), priimsime mokytis šių specialybių: technikos priežiūros verslo darbuotojo bei padavėjo ir barmeno. Baigusieji 12 klasių galės rinktis dviejų metų trukmės programą – sporto klubo veiklos organizatoriaus ir vienų metų programas apskaitininko-kasininko ir konditerio. Priėmimas mokytis vyks nuo birželio 1 dienos. Prašymai pateikiami per priėmimo mokytis į profesines įstaigas sistemą LAMA BPO https://bp.lamabpo.lt.
Renginio metu svečiams buvo parodyta kompozicija ,,Profesijos mokinių akimis“. Nuotaikingoje programoje mokiniai pristatė save, pasirinktas profesijas ir bendrai ieškojo galimybių darbo rinkos koridoriuose. Po renginio aktų salėje pakvietėme svečius patiems ,,pasimatuoti“ profesijas. Mokomuosiuose kabinetuose, laboratorijose, sporto salėje profesijos mokytojai su mokiniais demonstravo praktinius profesinius užsiėmimus, kalbėjosi, atsakė į atvykusių klausimus. Svečiai lankėsi bendrabutyje, valgykloje.
Atvirų durų dienos renginys – puiki proga susipažinti su mokykla ir čia ruošiamomis profesijomis.

Genovaitė Čiužienė, neformaliojo švietimo organizatorė