Kviečiame visus 2019 m. lapkričio 14 d. 18 val. dalyvauti mokyklos tėvų susirinkime.

Viekšnių skyriaus vedėja Tatjana Kinčinienė

Bėgte į vasarą

Tęsiant tradiciją gegužės 18 dieną, penktadienį, Juodeikių pušyne šurmuliavo Viekšnių skyriaus bendruomenė.

Čia vyko tradicinė sveikatingumo diena „Bėgte į vasarą“. Šventę pradėjo sveikinimu ir palinkėjimu skyriaus vedėja Tatjana Kinčinienė. Sportavome, bendravome, virėme košę, arbatą.
Vyko įvairios sportinės varžybos – estafetė, bėgimas, mašinos traukimas, smiginis. Estafetėje 4x100 nugalėjo pirmakursiai, būsimieji technikos priežiūros verslo darbuotojai (TP-68 grupės komanda). 1000 metrų bėgimo rungtyje I vietą laimėjo V-64 grupės mokinė Aistė Jankauskaitė, II vietą – Gitana Liaugminaitė, III vietą- Žydrė Jankauskaitė. 2000 metrų bėgimo rungtyje I vietą laimėjo TP-68 grupės mokinys Deivis Braun, II vietą – Antanas Gaubys, III vietą - Giedrius Bernotas. Autobusiuko traukimo rungtyje I vietą laimėjo antrakursiai, būsimieji technikos priežiūros verslo darbuotojai (TP-63 grupės komanda). Smiginio žaidime taikliausias buvo Giedrius Bernotas, TP-63 gr. mokinys, II vieta atiteko mokytojui Valdui Motuzui, III vieta - Edvinui Norkui, TP-68 gr. mokiniui.
Mokiniai kiekvienais metais labai laukia šios šventės ir noriai joje dalyvauja. Ji rengiama norint skatinti mokinių aktyvumą, propaguojant sveiką gyvenimo būdą. Svarbu, kad sportavimas teiktų malonumą ir padėtų kiekvieną dieną pasitikti sveikiems ir geros nuotaikos.
Šventę organizavo kūno kultūros mokytoja metodininkė Sonata Jaskaudienė.
Sveikiname visus nugalėtojus! Ačiū visiems, kas buvote! Vasara jau čia pat!