Informacija dėl mokymo proceso 
organizavimo nuotoliniu būdu

   

EUROPOS KALBŲ DIENA 2018 

Rugsėjo 26- tąją visoje Europoje švenčiama Europos kalbų diena.

Šios šventės tikslas – populiarinti daugiakalbę Europos kultūrą, skatinti europiečius mokytis kalbų ir per kalbas pažinti svetimas kultūras. Kalbos atveria duris, leidžia kitaip pažvelgti į pasaulį, padeda susirasti darbą. Kalbų smagu mokytis, malonu jomis kalbėtis, bet svarbiausia, kad kalbos suvienija žmones.
Tradiciškai kalbų diena paminėta ir mūsų mokykloje. Šiais metais renginyje dalyvavo 7 grupių komandos, juos aktyviai palaikė bendraklasiai. Renginio metu grupės demonstravo savo bendrąsias žinias apie kalbas – atsakinėjo į Europos komisijos šiai dienai paruoštus viktorinos klausimus, tikrino savo gebėjimus perskaityti ir išversti ispanų, prancūzų vokiečių, danų, suomių ir kt. kalbomis užrašytas idiomas. Bet susikalbėti gestų kalba buvo tikras iššūkis komandų nariams. Atlikus visas užduotis komisija susumavo rezultatus. Daugiausia balų surinko ir geriasius gebėjimus susikalbėti pademonstravo – TP – 63 grupė (I vieta), AK – 74 grupė (II vieta), TP – 68 grupė (III vieta). Komandos buvo apdovanotos mokyklos padėkos raštais, o po renginio visos komados buvo pakviestos pasivaišinti prie profesijos mokytojos G. Gelvinauskienės paruošto saldaus stalo.
Renginį vedė pirmo kurso mokinė Deimantė Ramondaitė ir antro kurso mokinys Deivis Braun, renginį organizavo vyresnioji anglų kalbos mokytoja Erika Bertulienė ir neformaliojo švietimo organizatorė Genovaitė Čiužienė.

Vyresnioji anglų kalbos mokytoja Erika Bertulienė

   

Tvarkaraščiai  

   

tamo

   

moodle tumb

   
   

   

   
© MPMVS