Spalio 5-oji – Tarptautinė mokytojų diena! 

Spalio 5 dieną 12 val. Viekšnių skyriaus mokinių tarybos pirmininkė Deimantė Ramondaitė visų mokinių vardu pakvietė mokytojus į aktų salę pasveikinti ir palinkėti sėkmės.

Renginio vedančioji, neformaliojo švietimo organizatorė Genovaitė Čiužienė, pasveikino kolegas su profesine švente, pasidžiaugė, kad buvę mokiniai nepamiršta savo mokytojų ir pakvietė Mariją Butnoriūtę į sceną su daina ,,Gėlė“. ,,Gėlės – ne iš Olandijos, o iš širdies į širdis“ – taip pirmąją dainą pristatė G. Čiužienė. Pirmo kurso V-73 grupės merginos kartu su lietuvių ir literatūros mokytoja metodininke Vitalija Milieškiene paruošė literatūrinę kompoziciją.
Mokinių tarybos narys Deivis Braun, pirmos pertraukos metu kai kuriems mokytojams išdalino anketas su užduotimis, kaip pasielgtumėte vienoje ar kitoje situacijoje, kaip atsakytumėte į pateiktus klausimus. Rodos nieko ypatingo, bet esmė ta, kad išsaugotos anketos, kaip į tuos pačius klausimus profesijos mokytojai Danutė Barakauskienė, Algimantas Beniušis, Petras Čiuladis ir Rimantas Gureckis atsakė prieš 20 metų – 1998 metais per mokytojų dieną. Buvo įdomu!
Aktų salėje skambėjo Marijos atliekamos dainos, nedrąsiai pirmą kartą į sceną lipo pirmakursės Monika, Inesa ir Gabrielė. Posmai ir dainos šildė renginio atmosferą.
Kolegos pasveikino į profesijos mokytojų gretas įsijungusią Eglę Budžytę. I kurso V-73 grupės merginos su profesijos mokytoja Egle Budžyte pakvietė paragauti jų keptų pyragų, išgerti kavos ir pabendrauti.

Genovaitė Čiužienė, neformaliojo švietimo organizatorė

   

Tvarkaraščiai  

   

tamo

   

moodle tumb

   

   
© MPMVS