Kokiomis sąlygomis 

 

vyksta ugdymas

 

nuo gruodžio 16 d.

 

iki sausio 31 d.

 

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas vykdomas nuotoliniu būdu, išskyrus specialiosiose mokyklose ir bendrojo ugdymo mokyklų specialiosiose klasėse ugdomus mokinius, užtikrinant anksčiau sveikatos apsaugos ministro nustatytas ir jau įprastas asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitas būtinas visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygas.

Švietimo pagalba teikiama, laikantis būtinų saugumo sąlygų, tokiu pat būdu, kokiu yra vykdoma veikla švietimo įstaigoje ir kitų švietimo teikėjų.

Profesinis mokymas vyksta tik nuotoliniu būdu, išskyrus privalomas praktikas, praktinius mokymus, kompetencijų vertinimus, kurių neįmanoma atlikti niekaip kitaip, kaip tik įprastu kontaktiniu būdu, užtikrinant būtinas saugumo sąlygas.

Detaliau su visais naujausiais Vyriausybės ir sveikatos apsaugos ministro sprendimais galima susipažinti www.koronastop.lt, švietimo įstaigoms aktuali informacija skelbiama 

www.smm.lt/naujienos/2020-2021-mokslo-metai

 

   

Viktorina - protmūšis „AIDS: geriau žinoti 18“ 

Pasaulinės AIDS dienos proga Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras pakvietė ugdymo įstaigas, aukštąsias mokyklas, visuomenines organizacijas ir kitas bendruomenes dalyvauti viktorinoje - protmūšyje - „AIDS: geriau žinoti 18“.

Šios iniciatyvos partneriai: Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija, Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centrų ir Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija.
Mažeikių PM Viekšnių skyriuje viktorina - protmūšis vyko gruodžio 3 dieną bendros grupių valandėlės metu. Joje dalyvavo 4 mišrios komandos ,,Raudonas kaspinas“, ,,Tepaliniai“, ,,Antiaids“ ir „Nepasiduok AIDS“. Renginio vedėja neformalaus švietimo organizatorė Genovaitė Čiužienė supažindino dalyvius kokiu tikslu organizuojama viktorina – protmūšis, papasakojo kada ir kaip pradėta minėti Pasaulinė AIDS diena (gruodžio 1-oji).
Viktorinos dalyviai turėjo atsakyti į 20 klausimų apie ŽIV, AIDS, kurie reikalavo pasiruošimo ir specifinių žinių. Trečdaliui klausimų atsakyti prireikė loginio mąstymo ir greitos reakcijos. Vertinimo komisija, kurioje dirbo socialinė pedagogė Ineta Grinkevičienė, psichologė Ugnė Dromantaitė ir visuomenės sveikatos specialistė Vitalija Pocienė, komandas supažindino su tarpiniais rezultatais, atsakius 5 klausimus. Po įtemptos kovos nugalėjo ,,Raudono kaspino“ komanda, kurią sudarė V-73 ir AK-74 grupių merginos.

Genovaitė Čiužienė, neformaliojo švietimo organizatorė

   

Tvarkaraščiai  

   

tamo

   

moodle tumb

   
   

   

   
© MPMVS