Spausdinti

Atvirų durų diena Viekšnių skyriuje 

Balandžio 10 dieną Mažeikių PM Viekšnių skyriuje vyko Atvirų durų diena. Renginio vedėjai Samanta ir Laurynas kvietė svečius susipažinti su mokykla iš arčiau.

Susirinkusius pasveikino gimnazijos skyriaus vedėja Sonata Jaskaudienė. Neformaliojo švietimo organizatorė Genovaitė Čiužienė papasakojo apie mokyklą, stojimo ir mokymosi sąlygas. Vyresnysis profesijos mokytojas Algimantas Beniušis pristatė technikos priežiūros verslo darbuotojo profesiją, profesijos mokytoja Eglė Budžytė kalbėjo apie virėjo ir konditerio profesijas, profesijos mokytoja metodininkė Adolfina Grušienė supažindino su apskaitininko ir kasininko profesija.
Aktyviai renginyje dalyvavo pirmakursės, virėjo profesijos besimokančios, V-73 grupės merginos. Dainavo Viktorija, Gabrielė ir Karolina, savo profesiją pristatė Deimantė ir Gabija. Neatsiliko ir vaikinai. Technikos priežiūros verslo darbuotojo specialybę pristatė Elijus ir Mantas, dainavo Rokas, Ernestas, Laurynas. Rokas demonstravo savo sukurtus video iš grupės gyvenimo.
Pasibaigus renginiui aktų salėje svečiai, suskirstyti į grupeles, pasklido po mokyklą. 22 kabinete (mokomojoje virtuvėje) vyresnioji profesijos mokytoja Geleta Gelvinauskienė vedė šakočio kepimo edukaciją, 6 kabinete (mokomojoje virtuvėje) profesijos mokytoja Eglė Budžytė ir V-73 grupės merginos mokė servetėlių lankstymo meno įvairioms progoms, profesijos mokytoja Adelė Raudienė kvietė prisiliesti prie konditerinių gaminių papuošimo gudrybių. 41 kabinete profesijos mokytoja metodininkė Adolfina Grušienė supažindino su apskaitininko ir kasininko profesijos praktiniais aspektais.
Vaikinai vyko į mokomąsias dirbtuves, su kuriomis supažindino praktinio mokymo vadovas Alfredas Vėlavičius. Profesijos mokytojas Česlovas Pečetauskas kvietė prie žaizdro, kur atskleidė kalvystės subtilybes. Vyresnysis profesijos mokytojas Algimantas Beniušis pakvietė išbandyti traktoriaus vairavimą.
Svečiai lankėsi bendrabutyje, valgykloje.
Atvirų durų dienos renginys – puiki proga susipažinti su mokykla ir čia ruošiamomis profesijomis.

Genovaitė Čiužienė, neformaliojo švietimo organizatorė