Informacija dėl mokymo proceso 
organizavimo nuotoliniu būdu

   

Patyriminių veiklų renginys „STUDIJOS 2019” Ventos gimnazijoje 

Kovo 27 dieną Akmenės rajono Ventos gimnazijoje vyko patyriminių veiklų renginys „STUDIJOS 2019”. Tarp 11 mokymo įstaigų renginyje dalyvavome ir mes, Viekšnių skyriaus atstovai.

Profesijos mokytoja Eglė Budžytė su pirmakursėmis Monika Milinkyte, Gabija Pūkenyte ir Inesa Petkute pristatė virėjo ir konditerio profesijas. Merginos gamino kelių rūšių kokteilius - pienišką ir sveikuolišką, žalios spalvos kokteilį su špinatais ir kiviais.
Vyresnysis profesijos mokytojas Algimantas Beniušis su pirmakursiais mokiniais Mantu Norkumi ir Roku Aleksandravičiumi pristatė technikos priežiūros verslo darbuotojo profesiją. Apie stalą su meniškais kalvystės dirbiniais, veikiančiais dvitakčio ir keturtakčio variklių pjūviais sukosi smalsuoliai. Kiekvienas norėjo praktiškai pamatyti kuo skiriasi šių variklių veikimo principas, sužinoti apie tai, kokias profesijas galima įgyti mokantis mūsų skyriuje. Susidomėjimą taip pat skatino noras paspausti ranką Rokui, kuris tik pernai vaikščiojo šios mokyklos koridoriuose.Kokteilių degustacija ir pašnekesiai su ventiškiais mokiniais ir mokytojais buvo abipusiai naudingi. Atsakėme į rūpimus klausimus, pakvietėme atvykti pas mus į atvirų durų dienos renginį ar kitu ventiškiams patogiu laiku.

Genovaitė Čiužienė, neformaliojo švietimo organizatorė

   

Tvarkaraščiai  

   

tamo

   

moodle tumb

   
   

   

   
© MPMVS