Informacija dėl mokymo proceso 
organizavimo nuotoliniu būdu

   

Viekšnių skyriaus mokiniai „VIBELIFT“ jaunimo festivalyje 

„VIBELIFT” – jau trečius metus iš eilės Vilniuje, „Siemens“ arenoje vykstantis pozityvios energijos festivalis jaunimui! Šiemet, balandžio 11 dieną MPM Viekšnių skyriaus mokiniai ir mokytojai dalyvavo šiame dideliame ir įspūdingame renginyje.

„VIBELIFT“ scenoje sukūrė nuostabią istoriją, kuri kiekvieną pakylėjo ir nunešė į nepakartojamą savęs atradimo kelionę. Čia susijungė įžymybių įkvepiantys pranešimai, prikaustantys vaizdai, geriausia muzika, energingiausi šokiai, improvizacijų treniruotės, kūrybinės dirbtuvės ir galimybė sutikti daug nuostabių žmonių! Savo sėkmės istorijomis dalijosi Mantas Stonkus, Gediminas Jaunius, Saulius Urbonavičius – Samas, Indrė Kavaliauskaitė, Vadimas Zizas, Alfas Ivanauskas, Vidas Bareikis, Linas Adomaitis ir kiti pranešėjai. Gyvą muziką atliko Justė Baradulinaitė, 2017 X-faktoriaus finalininkė, Gabija Lokytė, 2017 Lietuvos balso finalininkė, Eglė Jurgaitytė, 2018 Lietuvos balso finalininkė, Keitė Arai, Lietuvos pop muzikos atlikėja, „Omerta“ ir kiti atlikėjai.
Tai diena, kurią mokiniai prisimins visą gyvenimą, o išgirstos įkvėpiančios istorijos padės išlikti pozityviems ir sėkmingiems, renkantis savo karjeros kelią.

Vyresnioji anglų kalbos mokytoja, Erika Bertulienė

   

Tvarkaraščiai  

   

tamo

   

moodle tumb

   
   

   

   
© MPMVS