Spausdinti

Tarptautinis profesinio meistriškumo konkursas „Jaunasis žemės ūkio technikos specialistas 2019” 

Balandžio 18 dieną Mažeikių politechnikos mokyklos Viekšnių skyriaus AD-71 grupės I-kurso mokinys Andrius Jokubauskas bei jį ruošęs vyresnysis profesijos mokytojas Rimantas Gureckis, dalyvavo VšĮ Alantos technologijos ir verslo mokyklos organizuotame tarptautiniame profesinio meistriškumo konkurse “Jaunasis žemės ūkio technikos specialistas 2019”. 

Į konkursą susirinko mokiniai beveik iš visų Lietuvos profesinių mokyklų bei profesinio rengimo centrų. Iš viso dalyvavo 37 mokiniai iš Lietuvos ir du Latvijos.

Konkursas buvo iš dviejų dalių: teorinės užduoties - testo, praktinės užduoties, kurią sudarė suvirinimas elektrolankiniu būdu, traktoriaus vairavimas su prikabintu kultivatoriumi ir figūrinis vairavimas su agregatais. Profesinio meistriškumo konkurse traktorių reikėjo vairuoti nustatytu maršrutu ir pagal laiką. Andriui visas praktines užduotis atlikti sekėsi neblogai. Mokinys džiaugėsi sudalyvavęs tarptautinėse varžybose ir įgijęs naujų kompetencijų bei susipažinęs su kitų mokyklų mokiniais. Už dalyvavimą tarptautiniame profesinio meistriškumo konkurse ir parodytus praktinius gebėjimus Andrius Jokubauskas apdovanotas asmenine dovana ir diplomu.

Alfredas Vėlavičius, praktinio mokymo vadovas