Informacija dėl pagrindinio, vidurinio ir profesinio mokymo organizavimo mokykloje laikotarpiu 2020-10-26 2020-11-08

   

Bėgimas Vilniuje su „Erasmus +“ 

Jau treti metai iš eilės mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojai dalyvavo Švietimo mainų paramos fondo organizuotame, su ERASMUS + komanda, bėgime "WE RUN VILNIUS".

Birželio 2 d. sostinėje vykusiame NIKE „We Run Vilnius“ bėgime dalyvavo net 630 „Erasmus+“ bėgikų. Visi komandos dalyviai rinkosi Švietimo paramos fondo aikštelėje, gavo komandos marškinėlius. Prieš pat bėgimą komandos narius pasveikino Fondo direktorės pavaduotoja Gražina Kaklauskienė. Daugkartinė Lietuvos bei tarptautinių varžybų čempionė, Vilniaus maratono rekordininkė, olimpietė bėgikė Vaida Žūsinaitė ne tik pravedė apšilimo treniruotę, bet ir kartu su komanda bėgo 5 km trasą. Geltonais marškinėliais vilkinčių „Erasmus +“ dalyvių jūra užplūdo Vilniaus gatves.
Mūsų mokyklos komandą „Bėgte į vasarą“ atstovavo mokiniai iš Mažeikių skyriaus P. Daktaras (AS-74 gr.), T. Butkus (AS-67 gr.), J. Alšauskas (EM-54 gr.) ir Viekšnių skyriaus mokiniai M. Norkus (TP-72 gr.), E. Kemėras (TP-68 gr.), N. Domarkienė (SKO-77 gr.) bei mokytojai – S. Jaskaudienė, A. Šimkuvienė, I. Kerienė ir T. Kinčinienė. Komandos dalyviai sėkmingai įveikė 5 km trasą ir gavo tai patvirtinančius medalius. Nepakartojamos emocijos ir gera nuotaika lydėjo mūsų komandą viso renginio metu. Lauksime kitų metų maratono.

Viekšnių skyriaus vedėja Tatjana Kinčinienė

   

Tvarkaraščiai  

   

tamo

   

moodle tumb

   
   

   

   
© MPMVS