Informacija dėl mokymo proceso 
organizavimo nuotoliniu būdu

   

Judėkime kartu! 

Rugsėjo 18 dieną Viekšnių skyriuje vyko tradicinis renginys „Rudeninis bėgimas su draugais“, skirtas Europos judumo savaitei.

Gerai nusiteikę, apsiginklavę šiaurietiškomis lazdomis žygiavome link mokomųjų dirbtuvių. Pirmo kurso mokinių laukė staigmena – krikštynos. Pirmakursius prie mokomųjų dirbtuvių sutiko ir sunkius klausimus pateikė antrakursiai. Tik sėkmingai atsakę į klausimus apie Viekšnius, mokyklą, kurioje mokysis, buvo pažymėti spaudu bei priimti į Viekšnių skyriaus bendruomenės gretas. Po pirmakursių krikštynų bėgimo rungtyse savo jėgas išbandė merginos (bėgo 1000 m.) ir vaikinai (bėgo 2000 m.). Visas prizines vietas merginų tarpe užėmė I kurso (V-79 gr.) mokinės: I vietą užėmė Laura Kasparaitė, II vieta atiteko Karolinai Vinciūnaitei, III vieta - Viktorijai Riaukaitei. Vaikinų tarpe prizines vietas užėmė mokyklos senbuviai, II kurso mokiniai. I vietą užėmė TP-72 grupės mokinys Dovydas Česnauskas, II vietą - TP-72 grupės mokinys Mantas Norkus, III vieta atiteko AD-71 grupės mokiniui Edvinui Gračiovui.
Po sportinių rungčių (bėgimo ir ėjimo šiaurietiškomis lazdomis) vaišinomės keptomis bulvėmis, kurias skuto ir pjaustė patys mokiniai, o ant laužo kepė profesijos mokytojas Algimantas Beniušis.
Buvo taip smagu, kad neskubėjome skirstytis. Džiaugiamės paskutiniais rudeniškos saulės spinduliais, įvairiomis spalvomis išpuošta gamta. Bendravome, žaidėme judrius žaidimus, klausėmės muzikos.
Judumo savaitės renginiai mums dar kartą priminė, kad judėjimas - tai gyvenimas.
Renginį organizavo neformaliojo švietimo organizatorė Genovaitė Čiužienė ir fizinio ugdymo mokytoja metodininkė Audronė Šimkuvienė.

Neformaliojo švietimo organizatorė Genovaitė Čiužienė

   

Tvarkaraščiai  

   

tamo

   

moodle tumb

   
   

   

   
© MPMVS