Kokiomis sąlygomis 

 

vyksta ugdymas

 

nuo gruodžio 16 d.

 

iki sausio 31 d.

 

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas vykdomas nuotoliniu būdu, išskyrus specialiosiose mokyklose ir bendrojo ugdymo mokyklų specialiosiose klasėse ugdomus mokinius, užtikrinant anksčiau sveikatos apsaugos ministro nustatytas ir jau įprastas asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitas būtinas visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygas.

Švietimo pagalba teikiama, laikantis būtinų saugumo sąlygų, tokiu pat būdu, kokiu yra vykdoma veikla švietimo įstaigoje ir kitų švietimo teikėjų.

Profesinis mokymas vyksta tik nuotoliniu būdu, išskyrus privalomas praktikas, praktinius mokymus, kompetencijų vertinimus, kurių neįmanoma atlikti niekaip kitaip, kaip tik įprastu kontaktiniu būdu, užtikrinant būtinas saugumo sąlygas.

Detaliau su visais naujausiais Vyriausybės ir sveikatos apsaugos ministro sprendimais galima susipažinti www.koronastop.lt, švietimo įstaigoms aktuali informacija skelbiama 

www.smm.lt/naujienos/2020-2021-mokslo-metai

 

   

Bobų vasara 2019 

Rugsėjo 29 dieną Mažeikiuose vyko tradicinis renginys „Bobų vasara 2019“.

Kiekvienais metais jame dalyvauja ir mūsų mokyklos mokiniai bei mokytojai. Šiais metais oras buvo ypač permainingas – tai švietė saulė, tai lijo lietus, tačiau nuotaikos jis nesugadino. Ypatingo dėmesio sulaukė rožyčių kepimo su obuoliais edukacija. Parodėme sukurtą video filmuką ,,Obuolių pasakos”, bendravome su lankytojais, pristatėme Viekšnių skyriuje ruošiamas profesijas. Po bobų vasaros prasideda tikras ruduo. Pasitikime jį su šypsena ir gera nuotaika!

Neformaliojo švietimo organizatorė Genovaitė Čiužienė

   

Tvarkaraščiai  

   

tamo

   

moodle tumb

   
   

   

   
© MPMVS