Informacija dėl mokymo proceso 
organizavimo nuotoliniu būdu

   

Pasaulinės AIDS dienos protmūšis: „AIDS geriau žinoti 19“ 

Gruodžio 9 dieną Mažeikių PM Viekšnių skyriuje bendros grupių valandėlės metu vyko protmūšis apie AIDS. Protmūšis – tai intelektualus žaidimas, kurio metu dalyviai varžosi, kas greičiau atsakys į klausimus apie žmogaus imunodeficito virusą (ŽIV), jo plitimo būdus, prevenciją, gydymą, mokslo naujienas ŽIV ir AIDS srityse.

Protmūšyje dalyvavo 4 komandos: ,,Živukai“, ,,Profkėnai“, ,,Sveikuolės“ ir ,,Krumpliaratis“.
Renginio vedėja, neformalaus švietimo organizatorė Genovaitė Čiužienė, supažindino dalyvius, kokiu tikslu organizuojamas protmūšis, papasakojo kada ir kaip pradėta minėti Pasaulinė AIDS diena (gruodžio 1-oji). Socialinė pedagogė Ineta Grinkevičienė pasidalino informacija iš gruodžio 2 d. vykusios rajoninės konferencijos „Narkotikai mūsų rajone“.
Komandos turėjo atsakyti į 10 klausimų apie ŽIV, AIDS, kurie reikalavo pasiruošimo ir specifinių žinių. Trečdaliui klausimų atsakyti prireikė loginio mąstymo ir greitos reakcijos. Vertinimo komisijos nariai: gimnazijos skyriaus vedėja Sonata Jaskaudienė, psichologė Ugnė Dromantaitė ir visuomenės sveikatos specialistė Vitalija Pocienė, komandas supažindino su tarpiniais rezultatais, atsakius 7 klausimus. Komandų nariai atsakinėjo į klausimus, kurių atsakymai buvo aptariami. Šauniausiai pasirodė ,,Sveikuolių“ komanda, V-73 gr. merginos. Už dalyvavimą renginyje visos komandos buvo apdovanotos padėkos raštais bei saldžiomis dovanėlėmis. Visada geriau žinoti apie AIDS, bet niekada niekam nesusirgti!

Genovaitė Čiužienė, neformaliojo švietimo organizatorė

   

Tvarkaraščiai  

   

tamo

   

moodle tumb

   
   

   

   
© MPMVS