Informacija dėl mokymo proceso 
organizavimo nuotoliniu būdu

   

Naktis mokykloje 

Jau keletą kartų mokinių taryba bandė kviesti mokinius į renginį „Naktis mokykloje“, tačiau atlikus apklausą, norinčių pasirodydavo nedaug ir viskas baigdavosi idėjos stadijoje.

Šį kartą nuspręsta – kiek bus norinčių tiek, naktis mokykloje bus.
Paskutinę savaitę prieš žiemos atostogas, vasario 13 nuspręsta pažiūrėti, kaip mokykla atrodo naktį. Gal naktį mokytis įdomiau ir linksmiau? Užsiregistravo renginiui 23 dalyviai, dalyvavo 22. Taip pat dalyvavo mokyklos direktorė Tatjana Kinčinienė, grupių auklėtojai, mokytojai.
Kadangi už keleto dienų vasario 16 – Lietuvos valstybės atkūrimo šventė, tai savo veiklas pradėjome nuo profesorių M.V.V. Biržiškų memorialinės ekspozicijos aplankymo. Prie atminimo lentos Lietuvos signatarui Mykolui Biržiškai sugiedojome Lietuvos himną, užrišome tautinę juostelę. Muziejaus vadovė Danutė Končienė papasakojo apie profesorių vaikystę, meilę ir darbus Lietuvai.
Grįžome į mokyklą ir tęsėme suplanuotas veiklas. Pirmiausia I aukšto fojė mokiniai ir mokytojai susibūrė ir pradėjo įvairius stalo žaidimus. Daugelis mokinių savo jėgas išbandė stalo teniso rungtyse. Geriausiai sekėsi Astijui Danui, Inesai Petkutei. Vėliau veiklos persikėlė į sporto salę. Mokinių ir mokytojų komandos pasiskirstė tinklinio varžyboms.
Į mokyklą atvyko sporto klubo VS-Ekspress 24/7 treneriai Laimondas Strakšys ir Gerardas Chriščinavičius. Jie mokiniams ir mokytojams pravedė treniruotes su TRX funkciniais diržais, su svoriais, su gumomis.
Po intensyvios treniruotės visų laukė didžiulėje keptuvėje iškeptos bulvės ir kefyras. Pasisotinę ir šiek tiek aprimę, tęsėme ,,Naktis mokykloje“ veiklas.
Mokyklos direktorė Tatjana Kinčinienė įteikė padėkas mokiniams, kurie dalyvavo tarptautiniame konkurse ,,Olympis 2019” rudens sesijoje. Jau kelerius metus iš eilės lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Vitalija Milieškienė skatina mokinius dalyvauti šiame konkurse. Rudens sesijoje III laipsnio diplomais lietuvių kalbos konkurse buvo apdovanoti TP-72 gr mokiniai Rokas Aleksandravičius ir Ernestas Raštikis. Ernestas taip pat apdovanotas III laipsnio diplomu už dalyvavimą anglų kalbos konkurse. Iš viso konkurse dalyvavo dvylika mokinių.
Nepastebimai atėjo vasario 14-oji, šv. Valentino diena. Laurynas Butkus ir Mantas Norkus (TP-72 gr. mokiniai) priminė šios dienos reikšmę dabartiniam jaunimui. Merginos ir vaikinai turėjo prisistatyti, pasakyti komplimentus iš pirmosios savo vardo raidės, kuo raiškiau perskaityti eilėraščius apie meilę.
Pagaliau visus įveikė nuovargis - kas susirado vietą poilsiui, kas sutelkė dėmesį į kino filmų peržiūrą. Renginys ,,Naktis mokykloje“ įvyko ir, tikriausiai, ateity bus galima dar ne kartą pakartoti. Ačiū visiems grupių auklėtojams, mokytojams, kurie padėjo organizuojant įvairias veiklas.

Vitalija Milieškienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė

   

Tvarkaraščiai  

   

tamo

   

moodle tumb

   
   

   

   
© MPMVS