Informacija dėl mokymo proceso 
organizavimo nuotoliniu būdu

   

Viekšnių skyriaus geriausieji 

Birželio 1-oji - tarptautinė vaikų gynimo diena.

Tradiciškai šią dieną Mažeikių MP Viekšnių skyriuje sveikiname geriausius mokslo metų mokinius. Šiemet ši šventė kitokia – neformaliojo švietimo organizatorė Genovaitė Čiužienė pakvietė mokinius, jų tėvelius, mokytojus į nuotolinę šventę per google meet programėlę... Buvome toli vieni kitų, bet kartu.
Mokyklos direktorė Tatjana Kinčinienė pasveikino visus susirinkusius, o ypač geriausius mokinius, jų mamas, tėvelius. Šiltus žodžius savo geriausiems skyrė grupių auklėtojai.
Pasveikinus geriausius mokinius, nuotolinis renginys tęsėsi prie kavos ir arbatos mūsų namuose. Neformaliojo švietimo organizatorė Genovaitė Čiužienė pakvietė visus norinčius sudalyvauti viktorinoje per kahoot programėlę. Savo jėgas išbandė ir mokiniai, ir mokytojai. Renginį baigėme su viltimi, kad mokslo metų pabaigoje pavyks suorganizuoti žygį ir aplankyti gražias Viekšnių apylinkes. Vieni kitų pasiilgome ir virtualus bendravimas – gerai, bet... Padėkos raštus ir simbolines dovanėles norėjome įteikti gyvai.
Gimnazijos skyriaus vedėja Sonata Jaskaudienė, praktikos vadovas Alfredas Vlėlavičius, socialinė pedagogė Ineta Grinkevičienė ir neformaliojo švietimo organizatorė Genovaitė Čiužienė aplankė mokinius jų namuose, laikantis saugumo reikalavimų, įteikė dovanėles mokiniams, susitiko ir dėkojo jų tėveliams.

Genovaitė Čiužienė, neformaliojo švietimo organizatorė

   

Tvarkaraščiai  

   

tamo

   

moodle tumb

   
   

   

   
© MPMVS