Kokiomis sąlygomis 

 

vyksta ugdymas

 

nuo gruodžio 16 d.

 

iki sausio 31 d.

 

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas vykdomas nuotoliniu būdu, išskyrus specialiosiose mokyklose ir bendrojo ugdymo mokyklų specialiosiose klasėse ugdomus mokinius, užtikrinant anksčiau sveikatos apsaugos ministro nustatytas ir jau įprastas asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitas būtinas visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygas.

Švietimo pagalba teikiama, laikantis būtinų saugumo sąlygų, tokiu pat būdu, kokiu yra vykdoma veikla švietimo įstaigoje ir kitų švietimo teikėjų.

Profesinis mokymas vyksta tik nuotoliniu būdu, išskyrus privalomas praktikas, praktinius mokymus, kompetencijų vertinimus, kurių neįmanoma atlikti niekaip kitaip, kaip tik įprastu kontaktiniu būdu, užtikrinant būtinas saugumo sąlygas.

Detaliau su visais naujausiais Vyriausybės ir sveikatos apsaugos ministro sprendimais galima susipažinti www.koronastop.lt, švietimo įstaigoms aktuali informacija skelbiama 

www.smm.lt/naujienos/2020-2021-mokslo-metai

 

   

Žygis „Vasara, gražuole“ 

Mažeikių politechnikos mokyklos Viekšnių skyriaus mokiniai ir mokytojai birželio 19 d. dalyvavo 15 km žygyje „Vasara, gražuole”.

Dėl karantino ir mokymosi nuotoliniu būdu visi buvome pasiilgę bendravimo, juokelių ir sportinių veiklų. Niūrus ir lietingas rytas neišgąsdino. Aprimus lietui būrelis mokinių ir mokytojų per Viekšnių miestelį iškeliavo link Gyvolių piliakalnio.
Perėję kabantį tiltą per Ventą, pasukome link Juodeikių pušyno, kuris po lietaus ypač gaiviai kvepėjo. Būrelis sparčiai keliavo link savo tikslo, todėl gan greitai priėjome išgaubtą tiltą per Virvytės upelį. Po lietaus šis tiltas tapo slidokas, tad daugeliui jį pereiti tapo nemenku iššūkiu. Miško keliuku pasukome link Gyvolių kaimo. Truputį pavargę, tačiau pilni džiugesio, kad pagaliau baigėsi karantinas ir galima susitikti gyvai, pasiekėme kelionės tikslą – Gyvolių piliakalnį. Žygeivius sužavėjo gražūs gamtos vaizdai, nuostabi upelio pakrantė.
Artinosi pietų metas. Būrelis pasuko atgal, nes reikėjo sugrįžti į Virvytės poilsiavietę. Ten keliautojų laukė šaltibarkščiai, virtos bulvės, ant laužo keptos dešrelės, nuostabaus skonio mokyklos konditerių keptas pyragas. Papietavę ir pailsėję pažaidėme tinklinį, keletas išsimaudė šiltame upelio vandenyje.
Grįžę į mokyklą atsisveikinome, palinkėjome puikių artėjančių egzaminų rezultatų dvyliktokams bei gerų atostogų visiems. Smagu taip užbaigti dar vienerius mokslo metus.

Vitalija Milieškienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė

   

Tvarkaraščiai  

   

tamo

   

moodle tumb

   
   

   

   
© MPMVS