priemimas 2021 su moduliais Vieksniai

   

Protmūšis, skirtas Pasaulinei AIDS dienai Viekšnių skyriuje

Ekstremali situacija, įvestas karantinas Lietuvoje ir daugelyje pasaulio šalių, namuose uždarė jaunus ir senus, perkėlė į namus mokyklas ir kitas darbo vietas. Iš namų mokomės, iš namų mokome, iš namų tęsiame mokyklos tradicinius, prevencinius renginius ir šventes. 

Gruodžio 1 dieną Mažeikių PM Viekšnių skyriuje vyko prevencinis renginys, skirtas Pasaulinei AIDS dienai. Renginį moderavo  neformaliojo švietimo organizatorė Genovaitė Čiužienė, kuri priminė, kad koronavirusas užvaldęs mūsų gyvenimus, žiniasklaidą, socialinius tinklus, kitų problemų nepanaikino, tik nustūmė į užribį, padarė mažiau matomus. Mokyklos psichologė Ugnė Dromantaitė mokiniams priminė, kad ir tokioje situacijoje galima gauti reikiamą pagalbą, pateikė nuorodas, kur kreiptis iškilus problemoms. Socialinė pedagogė Ineta Grinkevičienė papasakojo apie Pasaulinės AIDS dienos atsiradimo ištakas, priminė, kokia tai sudėtinga liga, supažindino su naujausia statistika, atsakė į iškilusius klausimus. 

Mokykla jau gerą dešimtmetį bendrauja su   Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centru (ULAC) bei aktyviai dalyvauja protmūšiuose, skirtuose Pasaulinei AIDS dienai paminėti. Tad ir šiemet neformaliojo švietimo organizatorė G.Čiužienė pakvietė į protmūšį, tik kitokio formato, per Kahoot programėlę, kur mokiniai ir mokytojai galėjo varžytis individualiai. Šio protmūšio tikslas buvo ne tik parodyti turimas žinias, greitą orientaciją, bet ir sužinoti, prisiminti kai kuriuos niuansus, susijusius su žalingais įpročiais bei jų sukeliamomis problemomis. 

Genovaitė Čiužienė, neformaliojo švietimo organizatorė

 

   

Tvarkaraščiai  

   

tamo

   

moodle tumb

   
   

   

   
© MPMVS