Mokiniu ir mokytoju atrankos skelbimas

   

Statybininkų specialybės mokinių stažuotė Vokietijoje

2015 m. vasario 28 – kovo 30 d. trys mūsų mokyklos AS-16 gr. apdailininkų (statybininkų) specialybės mokiniai kartu su VšĮ Telšių regioninio profesinio mokymo centro ir Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro mokiniais, lydimi mokytojos Ritos Leščiauskienės, išvyko autobusu į Vokietiją stažuotis pagal Erasmus+ Leonardo da Vinci programos mobilumo projektą „Besimokančiųjų ir personalo mobilumas profesiniame mokyme“ Nr. 2014-1-LT01-KA102-000265.

Mokinių vizito tikslas - profesinių įgūdžių tobulinimas Chemnico mokymo įstaigoje (F+U gemeinnützige Bildungseinrichtung für Fortbildung und Umschulung Sachsen GmbH). 

 Chemnice dalyvius pasitiko projektų vadovė Gundula, ji mokinius iš autobusų stoties palydėjo iki bendrabučio. Bendrabutis labai tvarkingas, kambariuose įrengtos vonios. Visi projekto dalyviai gyveno viename bendrabutyje, tad ir susidraugavo, ir laisvalaikį leido visi kartu. 

Pirmąją stažuotės dieną mokiniai susipažino su mokykla, kartu su vadovu aptarė stažuotės planą. Lydinti mokytoja padėjo išspręsti susikalbėjimo problemą – šalia vokiškų žodžių surašė lietuviškas reikšmes. Stažuotės metu mokiniai tobulino profesinius įgūdžius ir kompetencijas – tinkavo sienas, dirbo su gipskartoniu, gamino skirtingų tipų skiedinius, klijavo plyteles, apdirbo medį, susipažino su projektavimo programomis, klojo trinkeles ir t. t. Stažuotės vadovas džiaugėsi mokinių gebėjimais ir puikiu jų darbu. Kai kuriuos pačių padarytus darbus mokiniai parsivežė ir į Lietuvą.
Taip pat mokiniai vyko į ekskursijas: susipažino su Leipcigo, Drezdeno ir Cvikau miestų istorija, kultūra ir tradicijomis, lankėsi muziejuose.
Laikas prabėgo labai greitai. Paskutinę dieną mokiniai aptarė, kaip sekėsi įvykdyti stažuotės tikslus ir uždavinius. Visi mokiniai gavo sertifikatus.
Dalyviai labai patenkinti stažuote Vokietijoje, nes įgijo profesinės patirties, patobulino praktinius įgūdžius, susipažino su naujais žmonėmis bei kitos šalies kultūra.

Leonardo da Vinci programa yra Erasmus+ programos dalis, Lietuvoje ją administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Šis projektas finansuojamas remiant Europos komisijai. Šis straipsnis atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

Andrius Škarovskij, projekto dalyvis, AS-16 grupės mokinys

 

stop view Info
/
   preview
   Album
   Photo
   Date
   Dimensions
   Filename
   File size
   Camera
   Focal length
   Exposure
   F Number
   ISO
   Make
   Flash
   Views
   Comments
   ozio_gallery_fuerte
   Ozio Gallery made with ❤ by turismo.eu/fuerteventura

      

   ABOUT US  

      

   ES INVESTICIJOS  

      

   SAVU KELIU  

      

   PATYČIŲ DĖŽUTĖ  

      

   VIRTUALI MOKYMO APLINKA  

   moodle tumb

      

   Mažeikių VSB visuomenės sveikatos priežiūros specialistas  

      

      

   PARAMA MPM mazas sone aktyvus

      

      
      

   Mus remia

                   

      

   Partneriai

   europass banneris versliniku asociacijanecmrs

   tinklasmsc   Chamber logostatybunaujienos

    

      
   © Mažeikių politechnikos mokykla