priemimas 2021 su moduliais Mazeikiai

   

BENDRASIS UGDYMAS 2021

   

Skelbimas lydinciu asmenu I srautas Oludeniz 1

   

Paminėjome Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną 

Kovo 10 dieną mokykloje vyko Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos paminėjimas.

Jame dalyvavo mokyklos mokytojai ir mokiniai. Po pirmos pamokos per mokyklos radiją jie klausėsi mokyklos direktorės Tatjanos Kinčinienės sveikinimo. „Kovo 11-oji – pavasario diena, atvertusi naują mūsų tautos puslapį, atvėrusį valstybei vartus į Lietuvos laisvę ir nepriklausomybę. Tai šviesos ir ateities Lietuvai ir mums visiems diena,“ – kalbėjo direktorė. Ji paragino mylėti savo brangią žemę kur bebūtume, nes brangesnės žemės niekur nerasime. Justino Marcinkevičiaus kūrinį apie Tėvynę skaitė lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja Vitalija Pikturnienė. Apie Kovo 11-ąją prieš 30 metų kalbėjo istorijos mokytoja metodininkė Silva Bulauskienė. B. Brazdžionio eilėraštį „Lietuvos vardas“ padeklamavo VR-78 gr. mokinė Evika Švažaitė.
Po to mokiniai kartu su mokytojais iš juostelių mokyklos kiemelyje sudėjo Lietuvos trispalvę vėliavą. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stasė Čupkovienė pakvietė visus rišant juosteles sugalvoti po norą ir palinkėjo, kad visi norai išsipildytų.
Mokykla pasipuošė tautine atributika. Dar prieš Vasario 16-ąją, Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, mokyklos fojė ir jos prieigos buvo padabintos mokyklos mokinių ir mokytojų sukurtomis dekoracijomis, atspindinčiomis meilę, pavasarį, lietuvišką Trispalvę.

Profesijos mokytoja B. Butnoriutė

   

ES INVESTICIJOS  

   

SAVU KELIU  

   

PATYČIŲ DĖŽUTĖ  

   

VIRTUALI MOKYMO APLINKA  

moodle tumb

   

Mažeikių VSB visuomenės sveikatos priežiūros specialistas  

   

   

PARAMA MPM mazas sone aktyvus

   

   
   

Mus remia

                

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrs

tinklasmsc   Chamber logostatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla