priemimas 2021 su moduliais Mazeikiai

   

BENDRASIS UGDYMAS 2021

   

Skelbimas lydinciu asmenu I srautas Oludeniz 1

   

Diplomų teikimo šventė 

Birželio 23 dieną Mažeikių politechnikos mokykloje vyko iškilminga diplomų teikimo šventė.

Šiemet diplomus gavo 119 absolventų: 11 naftos produktų operatorių, 9 aplinkos apsaugos darbuotojai, 12 apeigų ir švenčių organizatorių, 19 apdailininkų (statybininkų), 10 apdailininkų (statybininkų), turinčių specialiųjų poreikių, 9 elektromontuotojai, 21 suvirintojas bei 5 mokiniai, sugrįžę pabaigti mokyklą. Pirmą kartą mokykloje diplomai įteikti mokiniams, kurie mokėsi pagal tęstinio profesinio mokymo programą. Juos gavo 15 elektrikų ir 8 naftos produktų operatoriai. Diplomas su pagyrimu įteiktas ET – 88 grupės mokiniui Sauliui Končiui. Dalyvavusiems projektuose buvo įteikti Europass mobilumo dokumentai. Viekšnių skyrių šiemet baigė 102 mokiniai.
Į mokyklos kiemelį rinkosi diplomantai, mokytojai, mokyklos vadovai, svečiai. Renginį vedė profesijos mokytojos Angelė Kontenienė ir Jolanta Kriaučiūnienė. Sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorė Tatjana Kinčinienė. „Karantinas pakoregavo visų mūsų darbotvarkę, bet tokią gražią dieną esame čia. Juk pačios geriausios dienos, kai buvome visi kartu, patys gražiausi prisiminimai gimsta mokyklos suole. Šiandien jūs gaunate diplomus ir prieš jus atsidaro daug durų, į kurias pasibelsite, priklausys nuo jūsų,“ – kalbėjo direktorė. Ji palinkėjo visiems gero skrydžio ir kuo geriausios kloties, neužmiršti, kad mokykloje visada yra laukiami.
Su gražia švente absolventus sveikino mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stasė Čupkovienė. Ji paminėjo, kad šiai laidai teko ypatingi išbandymai, bet jie žmogų tik grūdina. Pavaduotoja dėkojo tėveliams, mokytojams, o absolventams linkėjo, kad susirastų gerus darbus, surastų save ir džiaugtųsi gyvenimu.
Praktinio mokymo vadovas Dangiras Gurauskas paragino diplomantus nesustoti ir toliau gilinti savo žinias, nes kiekviena pabaiga reiškia naują pradžią.
Puikus oras, pakili nuotaika, besišypsantys veidai, smagi muzika mokyklos kiemelyje nuteikė šventiškai. Nuskambėjo renginio vedėjų atlikta daina apie Mažeikius, dainavo merginų duetas „Dvi Karolinos“, vadovaujamos muzikos mokytojos Reginos Liaudanskienės.
Kaip ir kasmet išlydėjome diplomantus į naują gyvenimo kelią...

Profesijos mokytoja B. Butnoriutė

   

ES INVESTICIJOS  

   

SAVU KELIU  

   

PATYČIŲ DĖŽUTĖ  

   

VIRTUALI MOKYMO APLINKA  

moodle tumb

   

Mažeikių VSB visuomenės sveikatos priežiūros specialistas  

   

   

PARAMA MPM mazas sone aktyvus

   

   
   

Mus remia

                

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrs

tinklasmsc   Chamber logostatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla