PARAMA MPM

   

PAGRINDINIS MOKYMASIS 2021 02 18

   

Skelbimas lydinciu asmenu I srautas Oludeniz 1

   

Kokiomis sąlygomis 

 

vyksta ugdymas

 

nuo gruodžio 16 d.

 

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas vykdomas nuotoliniu būdu, išskyrus specialiosiose mokyklose ir bendrojo ugdymo mokyklų specialiosiose klasėse ugdomus mokinius, užtikrinant anksčiau sveikatos apsaugos ministro nustatytas ir jau įprastas asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitas būtinas visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygas.

Švietimo pagalba teikiama, laikantis būtinų saugumo sąlygų, tokiu pat būdu, kokiu yra vykdoma veikla švietimo įstaigoje ir kitų švietimo teikėjų.

Profesinis mokymas vyksta tik nuotoliniu būdu, išskyrus privalomas praktikas, praktinius mokymus, kompetencijų vertinimus, kurių neįmanoma atlikti niekaip kitaip, kaip tik įprastu kontaktiniu būdu, užtikrinant būtinas saugumo sąlygas.

Detaliau su visais naujausiais Vyriausybės ir sveikatos apsaugos ministro sprendimais galima susipažinti www.koronastop.lt, švietimo įstaigoms aktuali informacija skelbiama 

www.smm.lt/naujienos/2020-2021-mokslo-metai

   

Mokyklos bendruomenės floristinė kompozicija džiugina lankytojus Senamiesčio parke

Jau penktą rudenį Mažeikių senamiesčio parke vyksta Žemės ir aplinkos meno paroda „Gamtoje iš gamtos“. Parodoje dalyvauja bendruomenės, nevyriausybinės, jaunimo organizacijos, darželiai, mokyklos, pavieniai asmenys. Parodos tikslas – populiarinti rekreacines erdves, kurios leidžia naujai atrasti žmogaus ryšius su gamta, skatinti kūrybiškumą, ugdyti žmogaus ekologinį sąmoningumą. Joje galima išvysti įvairių savitų ir unikalių eksponatų, atspindinčių žmogaus santykį su gamta. 

Penktą kartą parodoje dalyvauja ir mūsų mokykla. Šiemet pristatyta floristinė kompozicija „Rudens proveržis”. Kartu su AP-98 grupės mokinėmis meninę kompoziciją kūrė dailės vyresn. mokytoja Asta Perminienė. Mokytoja pasakojo, kad šios grupės merginos mokosi profesijos modulio „Interjero komponavimas augalais ir jų kompozicijomis“, tad parodos idėją realizavo praktinio mokymo  metu. Darbui buvo naudotos natūralios gamtinės medžiagos: žilvičio vytelės, floristinė žaluma, dumplainiai. Karkasas buvo pagamintas iš metalo. Metalinio karkaso konstrukcija buvo panaudota vytelėms tvirtinti taikant pynimo meną. Dailės mokytoja dėkoja visai kūrybinei grupei – suvirintojų profesijos mokytojams Romui Špokauskui ir Antanui Kupsčiui, taip pat profesijos mokytojai Angelei Kontenienei, kuri su A-79 ir A-83 gr. mokiniais paruošė žaliavą kompozicijai bei visiems prisidėjusiems prie šios kompozicijos kūrimo. 

Mokytoja Asta Perminienė jau kalba apie kitus kūrybinius sumanymus šio eksponato tolesnį gyvavimą mokyklos erdvėje, dalyvavimą tautodailės darbų parodoje miesto muziejuje su mokinių darbais ir kt.

Profesijos mokytoja B. Butnoriutė

   

ES INVESTICIJOS  

   

SAVU KELIU  

   

PATYČIŲ DĖŽUTĖ  

   

VIRTUALI MOKYMO APLINKA  

moodle tumb

   

Mažeikių VSB visuomenės sveikatos priežiūros specialistas  

   

   

11

   

   
   

Mus remia

                

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrs

tinklasmsc   Chamber logostatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla