Mazeikiu PM priemimas 2021

   

PAGRINDINIS MOKYMASIS 2021 02 18

   

Skelbimas lydinciu asmenu I srautas Oludeniz 1

   

Kokiomis sąlygomis 

 

vyksta ugdymas

 

nuo gruodžio 16 d.

 

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas vykdomas nuotoliniu būdu, išskyrus specialiosiose mokyklose ir bendrojo ugdymo mokyklų specialiosiose klasėse ugdomus mokinius, užtikrinant anksčiau sveikatos apsaugos ministro nustatytas ir jau įprastas asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitas būtinas visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygas.

Švietimo pagalba teikiama, laikantis būtinų saugumo sąlygų, tokiu pat būdu, kokiu yra vykdoma veikla švietimo įstaigoje ir kitų švietimo teikėjų.

Profesinis mokymas vyksta tik nuotoliniu būdu, išskyrus privalomas praktikas, praktinius mokymus, kompetencijų vertinimus, kurių neįmanoma atlikti niekaip kitaip, kaip tik įprastu kontaktiniu būdu, užtikrinant būtinas saugumo sąlygas.

Detaliau su visais naujausiais Vyriausybės ir sveikatos apsaugos ministro sprendimais galima susipažinti www.koronastop.lt, švietimo įstaigoms aktuali informacija skelbiama 

www.smm.lt/naujienos/2020-2021-mokslo-metai

   

Anglų kalbos projektas

Nacionalinė švietimo agentūra, įgyvendindama projektą „Bendrojo ugdymo tyrimų, vertinimo ir stebėsenos sistemos plėtra: mokinių pasiekimų vertinimas“, kuria įvairių klasių mokiniams skirtų elektroninių užduočių banką ir organizuoja šių užduočių išbandymus mokyklose.

 Spalio 20 dieną mūsų mokyklos 11 klasės mokiniai turėjo galimybę dalyvauti elektroninių užduočių išbandyme ir pasitikrinti savo pasiekimus. Buvo tikrinami mokinių klausymo ir skaitymo gebėjimai. Iš viso dalyvavo 22 mokyklos mokiniai: SED-93 grupės – 8 mokiniai, AS-90 grupės – 4 mokiniai, PO-92 grupės – 4 mokiniai, AM-91 grupės – 2 mokiniai bei VR-94 grupės – 4 mokiniai. Geriausiomis anglų kalbos žiniomis gali didžiuotis AS-90 grupės mokinys Dovydas Kalinovas, surinkęs 29 taškus iš 40 galimų, SED-93 grupės mokinys Rimvydas Gestautas, kuris surinko 27 taškus bei PO-92 grupės mokinys Šarūnas Jokūbas ir SED-93 grupės mokinys Nojus Petrauskas surinkę po 24 taškus. 

Mokinių nuomone, užduotys nebuvo labai sunkios, bet verčiančios pamąstyti. 

Regina Jonikaitė,

anglų kalbos vyresn. mokytoja

   

ES INVESTICIJOS  

   

SAVU KELIU  

   

PATYČIŲ DĖŽUTĖ  

   

VIRTUALI MOKYMO APLINKA  

moodle tumb

   

Mažeikių VSB visuomenės sveikatos priežiūros specialistas  

   

   

11

   

   
   

Mus remia

                

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrs

tinklasmsc   Chamber logostatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla