Mazeikiu PM priemimas 2021

   

PAGRINDINIS MOKYMASIS 2021 02 18

   

Skelbimas lydinciu asmenu I srautas Oludeniz 1

   

Kokiomis sąlygomis 

 

vyksta ugdymas

 

nuo gruodžio 16 d.

 

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas vykdomas nuotoliniu būdu, išskyrus specialiosiose mokyklose ir bendrojo ugdymo mokyklų specialiosiose klasėse ugdomus mokinius, užtikrinant anksčiau sveikatos apsaugos ministro nustatytas ir jau įprastas asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitas būtinas visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygas.

Švietimo pagalba teikiama, laikantis būtinų saugumo sąlygų, tokiu pat būdu, kokiu yra vykdoma veikla švietimo įstaigoje ir kitų švietimo teikėjų.

Profesinis mokymas vyksta tik nuotoliniu būdu, išskyrus privalomas praktikas, praktinius mokymus, kompetencijų vertinimus, kurių neįmanoma atlikti niekaip kitaip, kaip tik įprastu kontaktiniu būdu, užtikrinant būtinas saugumo sąlygas.

Detaliau su visais naujausiais Vyriausybės ir sveikatos apsaugos ministro sprendimais galima susipažinti www.koronastop.lt, švietimo įstaigoms aktuali informacija skelbiama 

www.smm.lt/naujienos/2020-2021-mokslo-metai

   

Mokinių darbai eksponuojami Mažeikių muziejuje

Dailės vyresn. mokytoja Asta Perminienė su mokiniais dalyvauja ilgalaikėje kvalifikacijos tobulinimo programoje „Bendrųjų kompetencijų ugdymas dailės pamokose“ . 

Mažeikių muziejuje nuo lapkričio 4 dienos veikia Mažeikių rajono moksleivių kūrybinė paroda „Tautodailės atspindžiai“. Darbus bus galima apžiūrėti muziejuje, kai atsižvelgiant į pandeminę situaciją jis atvers duris lankytojams. 

Mūsų mokyklos mokinių darbai taip pat eksponuojami parodoje. Mokiniai savo darbuose demonstruoja daugkartinio naudojimo maišelių dekoravimo techniką bei tautinio ornamento perkėlimą į kitą erdvę – ant mokyklos kiemo grindinio. Darbai sukurti dailės pamokų metu, mokiniai skatinami populiarinti lietuvių liaudies meną, nepamiršti jo ir pritaikyti kasdienybėje.

Lapkričio 11 dieną vyko nuotolinė praktinė metodinė konferencija „Tautodailės atspindžiai“ tautodailės metams paminėti, kurios tikslas -  dalintis idėjomis apie etninės kultūros ugdymą bei išeiti iš formalaus mokymo ribų, ieškoti ir surasti kažką naujo. Konferencijos metu muziejaus darbuotojai suteikė galimybę dalyviams nuotoliniu būdu pamatyti moksleivių kūrybinę parodą „Tautodailės atspindžiai“. Buvo demonstruojamas filmukas apie moksleivių darbus.

Profesijos mokytoja B. Butnoriutė 

rsz sp 1rsz sp 2

   

ES INVESTICIJOS  

   

SAVU KELIU  

   

PATYČIŲ DĖŽUTĖ  

   

VIRTUALI MOKYMO APLINKA  

moodle tumb

   

Mažeikių VSB visuomenės sveikatos priežiūros specialistas  

   

   

11

   

   
   

Mus remia

                

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrs

tinklasmsc   Chamber logostatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla