PAGRINDINIS MOKYMASIS 2021 02 18

   

Skelbimas mokiniu I srautas Oludeniz page0001

   

Kokiomis sąlygomis 

 

vyksta ugdymas

 

nuo gruodžio 16 d.

 

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas vykdomas nuotoliniu būdu, išskyrus specialiosiose mokyklose ir bendrojo ugdymo mokyklų specialiosiose klasėse ugdomus mokinius, užtikrinant anksčiau sveikatos apsaugos ministro nustatytas ir jau įprastas asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitas būtinas visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygas.

Švietimo pagalba teikiama, laikantis būtinų saugumo sąlygų, tokiu pat būdu, kokiu yra vykdoma veikla švietimo įstaigoje ir kitų švietimo teikėjų.

Profesinis mokymas vyksta tik nuotoliniu būdu, išskyrus privalomas praktikas, praktinius mokymus, kompetencijų vertinimus, kurių neįmanoma atlikti niekaip kitaip, kaip tik įprastu kontaktiniu būdu, užtikrinant būtinas saugumo sąlygas.

Detaliau su visais naujausiais Vyriausybės ir sveikatos apsaugos ministro sprendimais galima susipažinti www.koronastop.lt, švietimo įstaigoms aktuali informacija skelbiama 

www.smm.lt/naujienos/2020-2021-mokslo-metai

   

Kalėdinis stebuklas įvyko!

Nors šiemet šventinis laikotarpis kiek kitoks, bet Mažeikių politechnikos mokykla ir jos Viekšnių skyrius nutarė neatsisakyti tradicinio gerumo renginio – amatų mugės „Kurkime Kalėdų stebuklą kartu“. Tik šiemet – kitokio. Iniciatoriai kvietė savo sukurtomis dovanėlėmis pradžiuginti ir šventinę nuotaiką sukurti savo miesto/rajono senelių globos namų gyventojams. Džiugu, kad į kvietimą atsiliepė ne tik mokyklos bendruomenė, bet ir kitos įstaigos – VšĮ Kuršėnų politechnikos mokykla, Skuodo amatų ir paslaugų mokykla, Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija. 

Gerumo akcija vyko gruodžio 16 – 22 dienomis. Jos dalyviai fotografavo, filmavo, kūrė vaizdo reportažus ir dalinosi informacija apie atliktus gerumo darbus.

Amatų mugės organizatoriai kalėdinį stebuklą dovanojo Plinkšių globos namų gyventojams. Mokytojai su mokiniais sukūrė įvairių rankų darbo dovanėlių – žaisliukų ir dekoracijų eglutei, kalėdinių dėžučių, žvakidžių, rankšluostėlių, muiliukų, veido kaukių, padėkliukų, knygų skirtukų, pakabukų, dovanų maišelių bei kalėdinį vainiką. O kaip be saldžių dovanų? Patys kepė sausainius, keksiukus, grybukus, kūčiukus, gamino moliūgų džemą, ruošė žolelių arbatą, taip pat dovanojo kalėdines kojines, saldainius, medų. Plinkšių globos namų gyventojams buvo sukurtas ir 3 dalių koncertas su mokinių sveikinimais bei padovanota šventiška naujametinė fėja.

Mokyklos direktorė Tatjana Kinčinienė aplankė Plinkšių globos namus ir visos mokyklos bendruomenės vardu pasveikino su artėjančiomis šventėmis ir perdavė dovanas. Globos namų direktorė Birutė Vaičkienė gyventojų vardu dėkojo už visų gerumą ir mokyklai padovanojo namų gyventojos, kuriai labai patinka piešti, nutapytą paveikslą. 

Amatų mugės organizatorė – ekonomikos ir verslo pagrindų mokytoja metodininkė Erika Pusvaškė – dėkoja visiems, kurių dėka gerumo renginys įvyko. Kad stebuklas įvyktų, pasirodo, reikia tiek nedaug – dalintis gerumu vieniems su kitais.

Profesijos mokytoja Bronislava Butnoriutė

   

ES INVESTICIJOS  

   

SAVU KELIU  

   

PATYČIŲ DĖŽUTĖ  

   

VIRTUALI MOKYMO APLINKA  

moodle tumb

   

Mažeikių VSB visuomenės sveikatos priežiūros specialistas  

   

   

   
   

Mus remia

                

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrs

tinklasmsc   Chamber logostatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla