PARAMA MPM

   

PAGRINDINIS MOKYMASIS 2021 02 18

   

Skelbimas lydinciu asmenu I srautas Oludeniz 1

   

Kokiomis sąlygomis 

 

vyksta ugdymas

 

nuo gruodžio 16 d.

 

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas vykdomas nuotoliniu būdu, išskyrus specialiosiose mokyklose ir bendrojo ugdymo mokyklų specialiosiose klasėse ugdomus mokinius, užtikrinant anksčiau sveikatos apsaugos ministro nustatytas ir jau įprastas asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitas būtinas visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygas.

Švietimo pagalba teikiama, laikantis būtinų saugumo sąlygų, tokiu pat būdu, kokiu yra vykdoma veikla švietimo įstaigoje ir kitų švietimo teikėjų.

Profesinis mokymas vyksta tik nuotoliniu būdu, išskyrus privalomas praktikas, praktinius mokymus, kompetencijų vertinimus, kurių neįmanoma atlikti niekaip kitaip, kaip tik įprastu kontaktiniu būdu, užtikrinant būtinas saugumo sąlygas.

Detaliau su visais naujausiais Vyriausybės ir sveikatos apsaugos ministro sprendimais galima susipažinti www.koronastop.lt, švietimo įstaigoms aktuali informacija skelbiama 

www.smm.lt/naujienos/2020-2021-mokslo-metai

   

Paminėta Žemės diena

Kovo 17 dieną  mokykloje klasės valandėlės metu nuotoliniu būdu paminėta pasaulinė Žemės diena. Tai diena, kai kalbama apie mūsų planetai iškilusius pavojus, apie tai, kad mūsų veikla žydinčioje planetoje neturi būti skirta tik beatodairiškai mūsų pačių gerovei bei patogumui kurti, kad reikia galvoti ir apie ateities kartas. 

Renginyje dalyvavo devintų klasių ir pirmo kurso mokiniai, klasių auklėtojai, administracija.

Geografijos mokytoja Snieguolė Kiškėnienė supažindino su pasaulinės Žemės dienos svarba ir ragino visus  prisidėti prie gamtinės aplinkos puoselėjimo ir saugojimo.

Biologijos mokytoja Gėnė Janina Pavlovienė papasakojo apie pasaulinę Vandens dieną, kuri švenčiama kovo 22-ąją ir priminė apie vandens išsaugojimo svarbą mums ir ateities kartoms.

Mokiniams buvo parodyti mokomieji filmai ‚‚Mūsų Planeta“ ir „Laiškas iš ateities“.

Parengė mokytojos Snieguolė Kiškėnienė ir Gėnė Janina Pavlovienė

   

ES INVESTICIJOS  

   

SAVU KELIU  

   

PATYČIŲ DĖŽUTĖ  

   

VIRTUALI MOKYMO APLINKA  

moodle tumb

   

Mažeikių VSB visuomenės sveikatos priežiūros specialistas  

   

   

11

   

   
   

Mus remia

                

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrs

tinklasmsc   Chamber logostatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla