Vykdomas priėmimas į bendrojo ugdymo klases

Mokinių ir tėvelių dėmesiui

nuo 2022 m. rugsėjo 1 d. kviečiame mokytis
į 9 ir 10 klases (I ir II gimnazijos klases).

 

Suaugusiųjų vidurinis ugdymas

nuo 2022 m. rugsėjo 1 d. kviečiame mokytis
į 11 ir 12 klases (III ir IV gimnazijos klases)
pagal suaugusiųjų vidurinio ugdymo programą.


Prašymus galima teikti el. paštu: priemimas@mazeikiupm.lt

Smulkesnė informacija tel. (8 443) 20483

Prašymų formas rasite čia

   

plakatas priemimas 2022 bendras

   

Kur vyks BE 2022 page0001

   

AKTUALUS Kompetenciju vertinimo preliminarus tvarkarastis Mazeikiai 2022 05 19 pages to jpg 0001

   

4 savaičių patirtis Turkijoje163025509 197812701705361 6551337309827992066 n

Mokykla įgyvendina Erasmus+ programos asmenų mokymosi tikslais mobilumo projektą „Tobulėjanti asmenybė – auganti asmenybė“ Nr. 2020-1-LT01-KA102-077560.

Projekto tikslas – suteikti galimybę įsisavinti teorinio ir praktinio mokymo sąsajas darbo vietoje, patobulinti praktinius įgūdžius, profesines ir bendrąsias kompetencijas, įgyti naujų kompetencijų konkrečiose srityse, patobulinti užsienio kalbos žinias.

Birželio 28 – liepos 23 dienomis du apeigų ir švenčių organizatoriaus ir 5 virėjo specialybių mokiniai profesines žinias gilino darbinėje profesinėje stažuotėje 5 žvaigždučių viešbutyje „Belcekiz Beach Club Hotel“ Oludeniz, Turkijoje.

Mokinius lydėjo ir jiems visapusiškai padėjo satybos profesinio mokymo skyriaus vedėja Erika Pusvaškė. 

5 žvaigždučių viešbučio „Belcekiz Beach Club Hotel“ maisto ir gėrimų skyriaus vadybininkas Zeynel Ozorman mokinius supažindino su viešbučio taisyklėmis, kurių teks laikytis visos stažuotės metu, darbo sąlygomis pandeminiu laikotarpiu. Taip pat pristatė animatorių komandos bosą Erdem Fat ir vyriausią virtuvės šefą Nebi Durgun. Paskirti atsakingi asmenys atsakingai rūpinosi mūsų mokyklos mokiniais nuo pirmos susitikimo minutės.

Virėjo specialybės mokiniai dirbo skirtingose virtuvėse t. y., šalto maisto, karšto maisto, desertų ir užkandžių virtuvėse. Kiekvienas mokinys įgavo neįkainojamos patirties gamindamas maistą, aptarnaudamas viešbučio svečius restorane, pjaustydamas ir dėliodamas maistą į lėkštes, serviruodamas maistą restorane. Taip pat susipažino su virtuvės įrankiais ir maisto ruošimo technologine įranga. Vienam virėjo specialybės mokiniui buvo suteikta galimybė dirbti A la carte restorane. Šio mokinio išskirtinis gebėjimas ir meilė darbui, jam suteikė nepakartojamą patirtį.

Apeigų ir švenčių organizatoriaus specialybės mokinės stažuotės laikotarpiu bendravo su viešbučio svečiais, padėjo vesti įvairius žaidimus, tokius kaip: vandens tinklinis, smiginis, stalo teniso varžybos, prancūziški rutuliukai. Taip pat užsiėmė su vaikais ir vesdavo mažylių šokius. Dirbo Mini Club, ten su vaikais žaisdavo įvairius žaidimus, piešdavo, lipdydavo įvairias skulptūras iš plastilino, vakarais dalyvaudavo vaikų šokiuose, kurių metu mokydavo juos šokti. Vakarais Plaza bare kalbindavo žmones, bendraudavo su jais, kviesdavo pašokti.

Per šį stažuotės laikotarpį mokiniai pagilino profesines žinias, patobulino anglų kalbą bei dalykines žinias.

5 žvaigždučių viešbučio „Belcekiz Beach Club Hotel“ maisto ir gėrimų skyriaus vadybininkas Zeynel Ozorman projekto dalyvius supažindino su šalies tradicijomis ir kultūra. Taip pat mokiniams buvo suorganizuotos ekskursijos: visos dienos pramoga – plaukimas laivu, pasivažinėjimas Jeep safari ir pasivaikščiojimas po ledinį vandenį Saklikent nacionaliniame parke. Turkija savo kultūra, architektūriniais paminklais ir gamtos grožiu sužavėjo projekto dalyvius ir paliko neišdildomų įspūdžių.

Paskutiniąją darbinės profesinės stažuotės dieną visi mokiniai gavo Europass mobilumo dokumentus ir sertifikatus.

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis kūrinys atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

Erika Pusvaškė, statybos profesinio mokymo skyriaus vedėja

   

ES INVESTICIJOS  

   

SAVU KELIU  

   

PATYČIŲ DĖŽUTĖ  

   

VIRTUALI MOKYMO APLINKA  

moodle tumb

   

Mažeikių VSB visuomenės sveikatos priežiūros specialistas  

   

   

PARAMA MPM mazas sone aktyvus

   

   

logo sm 118

   
   

Mus remia

                NexusTruck Lietuva logologo TruckLab zona

   

Partneriai

SMSM logotipaseuropass banneris versliniku asociacijamrs

tinklasmsc   Chamber logostatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla