Vykdomas priėmimas į bendrojo ugdymo klases

Mokinių ir tėvelių dėmesiui

nuo 2022 m. rugsėjo 1 d. kviečiame mokytis
į 9 ir 10 klases (I ir II gimnazijos klases).

 

Suaugusiųjų vidurinis ugdymas

nuo 2022 m. rugsėjo 1 d. kviečiame mokytis
į 11 ir 12 klases (III ir IV gimnazijos klases)
pagal suaugusiųjų vidurinio ugdymo programą.


Prašymus galima teikti el. paštu: priemimas@mazeikiupm.lt

Smulkesnė informacija tel. (8 443) 20483

Prašymų formas rasite čia

   

pilnas plakatas su moduliais

   

Skaidrė1

   

rsz kompetenciju vertinimo preliminarus tvarkarastis mazeikiai 2022 06 29

   

Mokinių tarybos ataskaitinė konferencija ir naujos mokinių tarybos rinkimai163025509 197812701705361 6551337309827992066 n

Rugsėjo 28 d. mokyklos aktų salėje vyko mokinių tarybos ataskaitinė konferencija ir naujos mokinių tarybos rinkimai 2021-2023 mokslo metams.

Iki šiol buvęs mokinių tarybos pirmininkas Eigardas Ružauskas pristatė 2020-2021 mokslo metų metinę ataskaitą. Kalbėjo apie vykusią mokyklos veiklą, nuveiktus darbus. Taip pat pristatė mokinių tarybos nuostatų tvarką.

Rinkiminėje konferencijoje dalyvavo 28 deleguoti mokyklos mokiniai, taip pat Tatjana Kinčinienė, mokyklos direktorė, Dangiras Gurauskas, praktinio mokymo vadovas, Snieguolė Kiškėnienė, gimnazijos skyriaus vedėja, Ligita Vaitkutė, projektų vadovė, Angelė Kontenienė, vyresnioji profesijos mokytoja, Jolanta Kriaučiūnienė, mokinių tarybos kuratorė, Zita Pušinskienė, bendrabučio administratorė.

Net 14 mokinių pareiškė norą kandidatuoti į naująją mokinių tarybą. Kandidatai ryžtingi, kūrybingi, pozityviai nusiteikę pristatė save bandydami įtikinti, kad būtent jie yra verti tapti naujosios tarybos nariais. Išrinkti tarybos nariai balsavo dėl tarybos pirmininko, jo pavaduotojo ir sekretoriaus kandidatūrų. Pirmininku tapti pasisiūlė du mokiniai: Milda Rekašienė, I kurso mokinė (AS-100 gr.), ir Domantas Žiobakas, I kurso mokinys (VR-5 gr.). Už Mildą balsavo 11 mokinių, ji ir buvo paskirta mokinių tarybos pirmininke, o pavaduotoju išrinktas Domantas. Sekretoriumi pasisiūlė Eimantas Čijunskis, I kurso mokinys (SED-4 gr.). Visi mokinių tarybos nariai vienbalsiai pritarė.

Mokyklos direktorė Tatjana Kinčinienė nuoširdžiai pasveikino naujosios mokinių tarybos narius, akcentavo, kad tai atsakingos pareigos, kad tikimasi kūrybiškumo, organizuotumo, iniciatyvos bei pasiūlymų. Taip pat direktorė padėkojo buvusiam mokyklos mokinių tarybos pirmininkui Eigardui Ružauskui už jo gražius, reikšmingus darbus, palinkėjo visiems kuo geriausios sėkmės. Visa naujoji Mažeikių politechnikos mokyklos mokinių taryba nusifotografavo atminčiai.

Jolanta Kriaučiūnienė, mokinių tarybos kuratorė

   

ES INVESTICIJOS  

   

SAVU KELIU  

   

PATYČIŲ DĖŽUTĖ  

   

VIRTUALI MOKYMO APLINKA  

moodle tumb

   

Mažeikių VSB visuomenės sveikatos priežiūros specialistas  

   

   

PARAMA MPM mazas sone aktyvus

   

   

logo sm 118

   
   

Mus remia

                NexusTruck Lietuva logologo TruckLab zona

   

Partneriai

SMSM logotipaseuropass banneris versliniku asociacijamrs

tinklasmsc   Chamber logostatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla