Seminaras Ispanijoje

Mokausi Mažeikių politechnikos mokyklos antrame kurse suvirintojo specialybės. Mokslo metų pradžioje mokyklos svetainėje radau skelbimą, kviečiantį dalyvauti vienos savaitės trukmės seminare Ispanijoje apie nuotolinio mokymosi programas ir jų pritaikymą. Niekur nesu buvęs išvykęs iš Lietuvos, todėl šis pasiūlymas sudomino, nusprendžiau dalyvauti atrankoje. Labai apsidžiaugiau laimėjęs atranką, beliko susitvarkyti atitinkamus kelionės dokumentus. Jaudinausi, nes lėktuvu skridau pirmą kartą. Bet vos tik pakilo lėktuvas, atsivėrė nuostabus peizažas: Alpių kalnų viršūnės ir pats Barselonos kraštovaizdis buvo tiesiog stulbinantys. Atvykus į Barseloną viskas stebino: žmonės, oras, kultūra, neįmanoma žodžiais nusakyti visų patirtų įspūdžių.

Susipažinome su seminaro organizatoriais ir grupėmis iš kitų šalių, susitikimas buvo labai malonus, aptarėme savaitės planus. Na, o nuo pirmadienio iki penktadienio kibome į darbus ir įdėmiai klausėmės, mokėmės, susipažinome su programomis ir priemonėmis: Google classrooms, Moodle, Kahoot, Canva. O savaitės pabaigoje vyko mokymai su 3D spausdintuvu ir programomis, taip pat buvome patys nuskenuoti naudojant spausdintuvo kamerą. Kiekvieną dieną po užsiėmimų vyko pažintinės turistinės kelionės po Barseloną, susipažinome su Antoni Gaudi architektūra ir jo kūryba, aplankėme Pablo Picasso muziejų, Gotikos kvartalus, įspūdingą Búnquers del Carmel, kur pakilus į kalną, matėsi visas Barselonos grožis. Na, o laisvalaikiu ragavome ispanišką maistą, kuris tikrai ypatingas savo specifiniais prieskoniais, vaikščiojome Barselonos kvartalais ir gatvelėmis, grožėjomės ir džiaugiamės Barselona. Bet, kaip sakant, viskas turi savo pabaigą, paskutinę dieną buvo įteikti diplomai už dalyvavimą seminare, atsisveikinome su organizatoriais ir dalyviais iš Graikijos, Rumunijos, Portugalijos ir išskridome namo.

Iš tikrųjų seminare daug ko patyriau, išmokau tikrai naudingų dalykų, taip pat teko pamatyti, kaip grupės naudojasi nuotolinio mokymosi programomis savo šalyse, susipažinau su naujais žmonėmis. Su Erasmus programomis tikrai mokymasis kitoks negu klasėje. Tokia patirtis motyvuoja, norisi stengtis mokytis geriau ir tikėtis laimėti konkursus į kitas programas. Rekomenduoju Erasmus projektus ir kitiems.

SED-93 grupės mokinys Rimvydas Gestautas

   

ES INVESTICIJOS  

   

SAVU KELIU  

   

PATYČIŲ DĖŽUTĖ  

   

VIRTUALI MOKYMO APLINKA  

moodle tumb

   

Mažeikių VSB visuomenės sveikatos priežiūros specialistas  

   

   

PARAMA MPM mazas sone aktyvus

   

   
   

Mus remia

                

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijamrs

tinklasmsc   Chamber logostatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla