Vykdomas priėmimas į bendrojo ugdymo klases

Mokinių ir tėvelių dėmesiui

nuo 2022 m. rugsėjo 1 d. kviečiame mokytis
į 9 ir 10 klases (I ir II gimnazijos klases).

 

Suaugusiųjų vidurinis ugdymas

nuo 2022 m. rugsėjo 1 d. kviečiame mokytis
į 11 ir 12 klases (III ir IV gimnazijos klases)
pagal suaugusiųjų vidurinio ugdymo programą.


Prašymus galima teikti el. paštu: priemimas@mazeikiupm.lt

Smulkesnė informacija tel. (8 443) 20483

Prašymų formas rasite čia

   

Kompetenciju vertinimo tvarkarastis 2022

   

Kur vyks BE 2022 page0001

   

Mažeikių politechnikos mokykla pripažinta „Skaitmenine mokykla“

Praėjusius metus palydėjome sėkmingai užbaigtu projektu „Selfie“.

Nuo 2020 m. spalio mėn. Mažeikių politechnikos mokykla kartu su 15 kitų Lietuvos mokyklų dalyvavo Nacionalinės švietimo agentūros įgyvendinamame Europos Komisijos Erasmus+ projekte „SELFIE – Skaitmeninių mokyklų apdovanojimai“ (angl. SELFIE – Digital Schoools Awards“). Projekto tikslai yra taikyti SELFIE įsivertinimo priemonę naujovėms ir sisteminiams pokyčiams mokyklose, skatinti mokytojų profesinį tobulėjimą skaitmeninių technologijų srityje.

Pirmame projekto etape Mažeikių politechnikos mokyklos mokiniai, mokytojai ir vadovai įsivertino savo skaitmeninę kompetenciją, naudodami Europos Komisijos sukurtą priemonę – SELFIE. SELFIE įrankis parodė, kuriose srityse reikia tobulėti.

Antrame etape mokykla turėjo pateikti skaitmeninės kompetencijos įrodymus 7 srityse – Lyderystė, Bendradarbiavimas ir tinklų kūrimas, Mokymas ir mokymasis, Vertinimas, Tęstinis profesinis tobulėjimas, Infrastruktūra ir Mokinių skaitmeninė kompetencija.

Džiugu paminėti, kad mūsų mokykla gavo pripažinimą – Skaitmeninės mokyklos apdovanojimą – visose 7 srityse, o net trijose srityse, t. y. „Lyderystė“, „Vertinimas“ ir „Tęstinis profesinis tobulėjimas“ mokykla buvo pripažinta kaip galinti būti mentorė kitoms mokykloms. Būtent srityje „Lyderystė“ vertintojai negailėjo pagyrimų, teigdami, kad mokykla yra „lyderė Lietuvoje ir orientuojasi į Europos inovacijas“ .

Už sėkmingai įgyvendintą projektą mokykla kiekvienoje srityje gavo atvirąjį skaitmeninį ženklelį. Atvirieji ženkleliai – tai pripažinimo ir pasiektų rezultatų patvirtinimo ženklas. Projekto darbo grupė dėkoja visiems mokytojams, kurie prisidėjo prie įrodymų rinkimo ir pateikimo.

Šis įvertinimas ir ekspertinio įvertinimo išvada (licencija) vykdyti mokymą nuotoliniu būdu yra įrodymas, kad Mažeikių politechnikos mokykloje yra sukurta tvari skaitmeninė kultūra.

   

ES INVESTICIJOS  

   

SAVU KELIU  

   

PATYČIŲ DĖŽUTĖ  

   

VIRTUALI MOKYMO APLINKA  

moodle tumb

   

Mažeikių VSB visuomenės sveikatos priežiūros specialistas  

   

   

PARAMA MPM mazas sone aktyvus

   

   

logo sm 118

   
   

Mus remia

                NexusTruck Lietuva logologo TruckLab zona

   

Partneriai

SMSM logotipaseuropass banneris versliniku asociacijamrs

tinklasmsc   Chamber logostatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla