Lietuvos Respublikos švietimo mokslo ir sporto ministerija

Atviros informavimo, konsultavimo ir orientavimo sistemos (AIKOS) svetainė

Kauno technologijos universiteto biblioteka

Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti LAMA BPO

Lietuvos Respublikos Seimas

Lietuvos Respublikos Prezidentas

Lietuvos Respublikos Vyriausybė

Nacionalinė švietimo agentūra


Vaikams ir paaugliams:

http://www.vaikulinija.lt („Vaikų linija“). Ši savanoriška tarnyba psichologinę paramą teikia telefonu ir internetu. Skambink visoje Lietuvoje nemokamu telefono numeriu 8 800 11111.

http://www.jaunimolinija.lt/ („Jaunimo linija“). Ši savanoriška tarnyba psichologinę paramą teikia telefonu ir internetu. Skambink visoje Lietuvoje nemokamu telefono numeriu 8 800 28888.

http://www.benarkotiku.lt Čia pateikiama aktuali informacija apie labiausiai paplitusius narkotikus ir jų keliamus pavojus, yra ir naudingų patarimų ieškantiems pagalbos.

http://www.bpc112.lt (Bendrasis pagalbos centras). Trumpasis telefono numeris 112 yra skirtas informuoti apie rengiamą, daromą ar padarytą teisės pažeidimą, staiga iškilusią grėsmę gyvybei, sveikatai, saugumui, aplinkai, materialioms ar nematerialioms vertybėms ir, jei reikia, iškviesti (išsikviesti) atitinkamas pagalbos
tarnybas.

http://www.policija.lt (Policijos departamentas prie VRM). Čia rasite informacijos apie policijos veiklą, savo ir kitų miestų policijos įstaigų adresus ir telefonus, nuorodas į internetinius tinklalapius, įvairių patarimų ir kitos naudingos informacijos.

http://www3.lrs.lt/pls/inter/vaikai (Vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaiga). Nemokamu telefonu 8 800 01230 galite pranešti apie vaiko teisių apsaugos pažeidimus. Skyriuje „Jums, vaikai“ rasite ir kitos naudingos informacijos, galėsite elektroniniu paštu užduoti Jums rūpimus klausimus.

http://www.saugus-vaikas.lt (Saugaus vaiko centras Kaune). Konsultavimas dėl mokymosi, elgesio, bendravimo, emocinių problemų, pagalba krizėje esantiems, prievartą patyrusiems vaikams ir jų šeimoms.

http://www.draugiskasinternetas.lt Čia rasite patarimų, kaip saugiai naršyti internete, galėsite pranešti apie internete pateikiamą žalingą ir nelegalią informaciją.


Nuotolinis mokymas:

Lietuvos virtualus universitetas (LVU)

Video paskaitų sistema


Profesinio kryptingumo testai:

http://www.darborinka.lt

http://www.cvonline.lt

http://www.karjeroscentras.lt


http://ezodynas.lt - profesionalus anglų-lietuvių ir lietuvių anglų žodynas.


Informacijos paieškos sistemos >>

   

ES INVESTICIJOS  

   

PATYČIŲ DĖŽUTĖ  

   
© Mažeikių politechnikos mokykla